Tekil Mesaj gösterimi
Eski 19.02.13, 15:00   #31
Sevda
Dönersen Islık Çal..

Sevda - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 784
Ettiği Teşekkür: 28194
Aldığı Teşekkür: 33967
Rep Derecesi : Sevda şöhret ötesinde bir itibarı vardırSevda şöhret ötesinde bir itibarı vardırSevda şöhret ötesinde bir itibarı vardırSevda şöhret ötesinde bir itibarı vardırSevda şöhret ötesinde bir itibarı vardırSevda şöhret ötesinde bir itibarı vardırSevda şöhret ötesinde bir itibarı vardırSevda şöhret ötesinde bir itibarı vardırSevda şöhret ötesinde bir itibarı vardırSevda şöhret ötesinde bir itibarı vardırSevda şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: none
Standart Cevap: Eminönü'nün Halinden Memnun Değilim!

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi ala'turka Mesajı göster
Buyur,

Bir tarafta çingeneler diğer tarafta işpotacılar, işportacıları tek kelimeyle belirtirken, çingeneleri ayrı zikrediyorsunuz, kasıtlı olduğuna inanmıyorum ama bilinç altına yerleşmiş yanlış bir düşünce,

Tekrar ediyorum ve aynı zamanda iddia ediyorum eminönünde insanları rahatsız eden bir tek çingeneye rastlayamazsınız, diğer insanlar ne kadar rahatsızlık veriyorsa onlarda o oranda vermiş olabilirler, özellikle isimlerini belirtecek kadar rahatsızlıkta ön plana çıktıklarına inanımıyorum,

Sen inanmıyor olabilirsin ama ben kendim de dahil olmak üzere pek çok insanın rahatsız olduğunu biliyorum. Daha dün ordaydım, değil gündüz vakti gece bile ışıkların olduğu yerde bir sürü dilenci var. Arabanın içinde beklerken -çingene ya da dilenci ismi ne olursa olsun- camlara "sakız gibi" yapışan insanlar var. İsmi değişik olunca ya da zikredilince yok mu olacaklar.

Keza;

Dükkanların önünde "sakız gibi yapışan" satıcılar var. Dinlemek ne istiyorum ne de almak istiyorum. Beni yolumdan alıykoymaya hakkı yok, ya da zorla malını satmak gibi bir mecburiyeti yok.

Bana göre senin ise düşüncen çok yanlış. Önemli olan bu kişilerin orada toplumu rahatsız etmesi. İsimleri, ya da işleri, ya da kökenleri ne olursa olsun kimse kimseyi
taciz derecesinde rahatsız edemez.
Sevda isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
6 Üyemiz Sevda'in Mesajına Teşekkür Etti.