Tekil Mesaj gösterimi
Eski 19.02.13, 17:09   #13
Insanlikarayan
. . . . Gurbet Ellerde . . . .

Insanlikarayan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 294
Ettiği Teşekkür: 131242
Aldığı Teşekkür: 42619
Rep Derecesi : Insanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: none
Insanlikarayan - MSN üzeri Mesaj gönder
Standart Cevap: Öcalan’ın Kondomu Devletten

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Doğum Lekesi Mesajı göster
Ne güzel efenim

Aslında biraz önce okuduğum konu ona geldin

"YATAK ARKADAŞLIĞI"
Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi CeMKaN Mesajı göster
Bu konuda tek öz ve kısa olarak şu anlaşılıyor. Kadını buldular kondomunuda verdiler. RTE düşünsün resmen P....venk oldu.
Konuyu yatak arkadasligi olarak görürsek, birde ezelden beri Faaliyetlerini.

Birde surada olan 50 olarak belirlenen (simdi Milyonmu Milyarmi O söz konusu olmasin )kanli parayi.

Burada Faaliyetlerinde baski olarak yaptigi Tecavüzleride bir kaba koyarsak.

Bu Cumhuriyetin Cocugu olarak, söz hakki isteyip, eslerini bizler belirlememiz lazim oldugunu düsünebilirim.

Böylecene Cocuk tecavüzcülerinin arasindan secimleri dile getiririm, degisiklik olsun diye, burada bunu destekleyen Erkek Parlamenterleride, ara sira gemiye alip, kondomlari silerim.

Cumhuriyeti savunacaklarina, bunlar her köseye Bir Hoca koyup, Fuhuslugu yeni bir düzenemi almak istiyorlar?.

Dagda yasarken Köylere inip, Tecavüz ettiklerine saysin.

Ben basta olsaydim, bu Itin bacaklarina agirlik takip, bir Ücgen kalasin üzerine coktan oturtmustum, bunun eteklerinin altina girenleride siraya koyarak.

Ne gördülerse eteginin altinda?.

Türkiyede yasamasa bile!.

Ne Mutlu Türk'üm Diyebilene!.

Çetin Düşlü.
Insanlikarayan Şu Anda Forumda.   Alıntı ile Cevapla
7 Üyemiz Insanlikarayan'in Mesajına Teşekkür Etti.