Tekil Mesaj gösterimi
Eski 19.02.13, 17:27   #38
Şahinoğlu
Üye

Şahinoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 0
Ettiği Teşekkür: 132
Aldığı Teşekkür: 617
Rep Derecesi : Şahinoğlu muhteşem bir gelişmedeŞahinoğlu muhteşem bir gelişmedeŞahinoğlu muhteşem bir gelişmedeŞahinoğlu muhteşem bir gelişmedeŞahinoğlu muhteşem bir gelişmedeŞahinoğlu muhteşem bir gelişmedeŞahinoğlu muhteşem bir gelişmedeŞahinoğlu muhteşem bir gelişmedeŞahinoğlu muhteşem bir gelişmedeŞahinoğlu muhteşem bir gelişmedeŞahinoğlu muhteşem bir gelişmede
Ruh Halim: Seytan
Standart Cevap: Psikoloğunuz sizde Kişilik Bozukluğu var deseydi sizinki hangisi olu

Bizde de Dissociative Identity Disorder (çoklu kişilik şeyliği) var değil mi Şahinoğlu'cuğum? Pşşt dinliyon mu?

-Bi' saniye başkanım. (telefonunda yılan oynuyor)

Kaynım da sosyopat benim. Sürekli sabit bir noktaya bakıp duruyor; engelleyemiyoruz. "Oğlum kalk", kalkmaz. "O bıçağı sakince yere bırak", bırakmaz. "Yemeğe gel", gelmez. Zaten akşam yatmalar bilmeeeeez, zabah galkmalar bilmez (anneanne, klavyeyi bırakır mısın canım?).

Anneannem deyince... Kendisi binada düzenlenen "en hasta kim olimpiyatları" çerçevesinde geçen ay altın madalya almaya hak kazandı. Gururluyuz. Valide aslan burcu takıntısı yüzünden evi Atatürk Orman Çiftliği'ne çevirdi. Pederin simetri hastalığı var; Flash tv'nin efsanevi yapımı "Gerçek Kesit" misali bir koreografi ile koltuğa yanyana oturuyoruz. Her şey santimi santimine düzenli. Böyle bir yapı var bizim.

"Herkes Fatih'in torunuysa, Deli İbo'nun torunları nerede?" şeklinde kafa kurcalayan bir soru var. Ben yalnız olduğumuzu düşünür ve hüzünlenirdim. Görünen o ki değilmişiz. Teşekkürler süpermen.

Her şey bir tarafa, bu diyarlarda deli olmak için oldukça sebep var.
Şahinoğlu isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
3 Üyemiz Şahinoğlu'in Mesajına Teşekkür Etti.