Tekil Mesaj gösterimi
Eski 19.02.13, 20:50   #18
İlk'el Aşk
Üye

İlk'el Aşk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 4
Ettiği Teşekkür: 141
Aldığı Teşekkür: 395
Rep Derecesi : İlk'el Aşk Karimasını arttırmak için doğru yerdeİlk'el Aşk Karimasını arttırmak için doğru yerdeİlk'el Aşk Karimasını arttırmak için doğru yerdeİlk'el Aşk Karimasını arttırmak için doğru yerdeİlk'el Aşk Karimasını arttırmak için doğru yerdeİlk'el Aşk Karimasını arttırmak için doğru yerdeİlk'el Aşk Karimasını arttırmak için doğru yerdeİlk'el Aşk Karimasını arttırmak için doğru yerdeİlk'el Aşk Karimasını arttırmak için doğru yerdeİlk'el Aşk Karimasını arttırmak için doğru yerdeİlk'el Aşk Karimasını arttırmak için doğru yerde
Ruh Halim: Cok Dertli
Standart Cevap: Öcalan’ın Kondomu Devletten

Arkadaşlar ben böyle şeyleri duydukça sinirden çatlıyorum.

Bizim ülkemizde daha elektirik su olmayan yer, ekmek alamayacak kadar yoksul insan ve bir okadarda bazı şeylere muhtaç kişiler varken, sağolsun bizim devletimiz gider "kendi devletini satan, kendi namusunu bırakıp kaçan" kişilere; otuz bin vatan evledını, otuz bin ana yüreğini ve otuz bin canı şehit eden bu ite yardım eder yada ne derse yapar.

Ülkemiz ne hale gidiyor böyle anlamıyorum ki. İş isteyene yok derler, elin iti gelir ona bir ton iş gösterirler. Benim vatandaşım adalet ister yüzüne bakan olmaz, bu it ister kanunları değiştirirler.

Şimdide bunun gibi itlerin bilmem neresini düşünüyor yüce devletimiz. Bu nasıl bir acizliktir ya. İnsanlar cezalandırılmak için ceza evine atılırlar. Bizim devletimiz cezaevinde ki cezalandırılacaklara bedava yemek, bedava yatak, bedava iş veriyor, buda yetmezmiş gibi şimdide bir yerlerini düşünüyorlar. Oh ne güzel bunun neresi ceza oluyor, yan gelip yatmak gibi birşey bu.

Yukarıda Allah var ya.

Daha çok şey demek istiyorum ama bize konuşmak yasak bu ülkede...

Geldin "Elhαmdülillαh" Dedim ..
Gittin Artık Sonsuza Dek "Tövbé Estağfurullαhımsın".

Basit biri değilim..
Gözlerimi kanatırcasına ağladığım gecelerim var,
Ve kahkahalara sarılmış anılarım.
Herkes kadar dertli,bazılarından fakir, çoğundan zenginim.
Taşıdığım hayallerim, söylenecek şarkılarım, paylaşılacak dostluklarım var.
Bilmeyene sevmeyi öğretecek kadar büyük bir kalbim,
Gidene beddua edemeyen bir dilim var..
Yüreğimi korkak büyütmedim. "Kaybettiklerim; dağıttığım servetimdir".
İlk'el Aşk isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
4 Üyemiz İlk'el Aşk'in Mesajına Teşekkür Etti.