Tekil Mesaj gösterimi
Eski 20.02.13, 04:24   #16
Insanlikarayan
. . . . Gurbet Ellerde . . . .

Insanlikarayan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 294
Ettiği Teşekkür: 131115
Aldığı Teşekkür: 42546
Rep Derecesi : Insanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: none
Insanlikarayan - MSN üzeri Mesaj gönder
Standart Cevap: Bir Amaç Uğruna Ölmek Ahmaklıktır

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi C.Cienfuegos Mesajı göster
Beni hazırlıksız yakaladın. :P
Şimdi biliyorsunuz ki ''CAN'' ismi mason ismidir.
Kurtarılması caiz değildir. :P
Konfuzius, isaretledigim yere bir bakipta, sunu bir degerlendirebilirmisiniz?.

Söz gelisi, simdiye kadar acmak istedikleriniz konularda, fikir sunuyorsunuz, ama buna hazirliksiz bulunuyorsunuz!.

Ne misal veriyorsunuz, nede baska bir aciklama yapma nedeninde bulunmaya calisiyorsunuz!.

Üniversitelerde bir ders verildiginde, Zamanimizda Kütüphanelere gidip arastirirdik, halbuki simdiki zamanimizda, Kütüphane, Parmaklarimizin altinda, bir kac Klick Klick, bilgileri okuma firsatinda bulunabiliyoruz!.

Bir defasinda, Yegenime yardim etmeye calismistim!.
Kendisi 11 Yasinda, Ev Ödevlerinde su Balina Indüstrisinin Tarihini arastirmasi varmis.

Okyanusun ortasinda bir adanin isminle, kendimi karsi karsiya bulunmus oldum.
Google´nen Zentrali orada oldugunu bilmeseydim, benim icin bile yeni bir konu olacakti!.

Bu bilgi bana lazimmiydì?, yok!.

Hayatimda belkide bu misali verebilmek icin bir kere lazim oldu, buda simdi!.

Bilmiyorum anlata bildimmi?.

Gercegi söylemek gerekirse, Bir Üniversiteyi bitirmis bir yetiskin sahistan, daha fazlasini beklerdim!.

Türkiyede yasamasa bile!.

Ne Mutlu Türk'üm Diyebilene!.

Çetin Düşlü.
Insanlikarayan Şu Anda Forumda.   Alıntı ile Cevapla
5 Üyemiz Insanlikarayan'in Mesajına Teşekkür Etti.