Tekil Mesaj gösterimi
Eski 20.02.13, 12:11   #367
Banemin
» » » Çapulcu « « «

Banemin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 491
Ettiği Teşekkür: 44572
Aldığı Teşekkür: 75964
Rep Derecesi : Banemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: none
Standart Cevap: Günün İçinden...

Gününüze aydın mesajı yollayarak bugünün içine dalıyorum. artık nerden çıkarım bilmiyorum.

THY yönetim kurulu başkanı olan Badem, 7 ülkede 10 noktaya başlattıkları alkolsüz uçuşlarda yolcu sayısının 3 kat arttığını açıklamış ama bir eksikle. Bu sonuca nasıl vardıklarını açıklayamamış. Eh! Banemin böyle durumlar için var zaten, ben açıklayayım bari.

Millete haram dedikleri bunlara helal olduğu için bu seferlerde yasaklanan alkol stoklarda artışa yol açmıştır mutlaka. Arkadaşta ziyan olmasın diye bunlardan bol miktarda tüketiyor olsa gerek. E normal bir akşamcı için içtiğinde "çift görmeye başladı" denir ya!. Bu dayı biraz abartmış sanırım 1 'i 3 görmeye başlamış(siz bunu ters olarakta düşünebilirsiniz). Bunlar üfleyip 1 'i 3 yapar, vatandaşa ise sadece 3 'ün biri kalır.

Apo denen it kardeşiyle yaptığı görüşmede alttaki cümleyi sarfetmiş...

"
Eğer bu sürecin yükünün tümünü bana yüklüyorlarsa hata ediyorlar. Bütün sürecin yükünü benim sırtıma verdiler, taşımamı bekliyorlar. Bana göre böyle davranılması, ahlaki de insani de değildir"

Ulan gerizekalı muhataplarının senden farklı olduğunu mu düşünüyordun yoksa?

Son dakika: Polisle çatışan vatandaşlardan 25 kişi yaralanınca Başbakan istifa etti. Başbakan yaptığı açıklamada "Polisin halkını dövdüğü bir hükümette görev almam" dedi.

Valla gerçek. Ama hemen heyecan yapmayın. Bu başbakan Bulgaristan başbakanı. 80'li yıllarda oradan gelen Bulgar vatandaşı Türkler pişman olmuşlardır sanırım bu haberi okuyunca. Polisten dayak yiyen 25 vatandaşı için istifa eden bir başbakan var orada. Bizde ise yaklaşık 40 bin vatandaşımızın katili ile canciğer kuzu sarması olan ve onunla elele yürüyen, seçim şarkılarındaki gibi bir dalın iki şeyi olan bir başbakan var. Millette o daldaki şeylerden birini kendi sanmıştı. Şimdi ise, bu şarkının gazıyla oy verenlere kalan sadece dal...

CinCanCon'lar bu akşam Schalke ile kapışacaklar. İki yeni transferle iyi sükse yaptılar. Türkiye liginde beter olsunlar yine de ama şu Almanlar'a unutamayacakları bir gece yaşatırlar umarım.

Eşekler beklemedeymiş. Bunlar normal eşek. Gizem Özdil adlı hatun eşek sütü ticareti için müracatta bulunmuş. Anne sütüne en yakın süt olduğu için faydalı olduğunu söylemiş. Ama bizde eşek gıda ürünü olarak değil binek hayvanı olarak görülüyormuş.

Etini satmaya kalksa sorun yaşamayacağından eminim. Hee! Bu eşekli açıklama Akmerkez'de yapılmış, dipnot olarak vereyim. Eşeklerin geldiği son nokta...

Son olarak benden de bir haber vereyim. Bir sürü işim var, ben ise kahve-sigara molası vermiş bulunmaktayım. Şimdi kalkıp kaldığım yerden devam edeceğim ve canım sıkkın bu nedenle. Sakın bulaşmayın bana önümüzdeki 3-4 saat, fena yaparım...

Banemin isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
4 Üyemiz Banemin'in Mesajına Teşekkür Etti.