Tekil Mesaj gösterimi
Eski 20.02.13, 13:03   #368
Muradyum
...Çevre dostu...

Muradyum - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 31
Ettiği Teşekkür: 1917
Aldığı Teşekkür: 4350
Rep Derecesi : Muradyum muhteşem bir gelişmedeMuradyum muhteşem bir gelişmedeMuradyum muhteşem bir gelişmedeMuradyum muhteşem bir gelişmedeMuradyum muhteşem bir gelişmedeMuradyum muhteşem bir gelişmedeMuradyum muhteşem bir gelişmedeMuradyum muhteşem bir gelişmedeMuradyum muhteşem bir gelişmedeMuradyum muhteşem bir gelişmedeMuradyum muhteşem bir gelişmede
Ruh Halim: none
Standart Cevap: Günün İçinden...

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Banemin
1-Millete haram dedikleri bunlara helal olduğu için bu seferlerde yasaklanan alkol stoklarda artışa yol açmıştır mutlaka. Arkadaşta ziyan olmasın diye bunlardan bol miktarda tüketiyor olsa gerek. E normal bir akşamcı için içtiğinde "çift görmeye başladı" denir ya!. Bu dayı biraz abartmış sanırım 1 'i 3 görmeye başlamış(siz bunu ters olarakta düşünebilirsiniz). Bunlar üfleyip 1 'i 3 yapar, vatandaşa ise sadece 3 'ün biri kalır.
....
2-Son olarak benden de bir haber vereyim. Bir sürü işim var, ben ise kahve-sigara molası vermiş bulunmaktayım. Şimdi kalkıp kaldığım yerden devam edeceğim ve canım sıkkın bu nedenle. Sakın bulaşmayın bana önümüzdeki 3-4 saat, fena yaparım...
Sevgili Banemin,
1-Senin bu THY Yetkilileri le yakınlığın?..
2-Son viski dublesi gereksizdi..

Yine bizim Forumda okumuştum;adam:
-40 yıllık tinerciyim,böyle kafa görmedim.diyordu.
Kendini özletme.
.

*