Tekil Mesaj gösterimi
Eski 20.02.13, 15:53   #29
Cem
Üye

Cem - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 4
Ettiği Teşekkür: 32
Aldığı Teşekkür: 235
Rep Derecesi : Cem Karimasını arttırmak için doğru yerdeCem Karimasını arttırmak için doğru yerdeCem Karimasını arttırmak için doğru yerdeCem Karimasını arttırmak için doğru yerdeCem Karimasını arttırmak için doğru yerdeCem Karimasını arttırmak için doğru yerdeCem Karimasını arttırmak için doğru yerdeCem Karimasını arttırmak için doğru yerde
Ruh Halim: none
Standart Cevap: Bir Amaç Uğruna Ölmek Ahmaklıktır

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Insanlikarayan Mesajı göster
Sanirsam konu burada zorla saptirildi.

Bu misali koymakla, hangi yöne cekmek istedigini bir anlatabilirmisin?.

Burada konuyu acanda, belirli bir cerceve cekmedigi icin, bayagi cekilebilir bu durum.
Sadece Tarihimizde sehitlerle, ayni konuda su Sapiklarin anilmasi, onlarinda amacina ulasmak icin hareket edip, ölümü bulmasinin, burada sunulmasi, acaip bir tablo veriyor.

Burada sanirsam simdi bunu aciklamak gerek, zira Geliboluda yatanlar belki ziyaret etmeye karar verirler.
Geliboluda yatanlarin amacina ahmaklik demedim. Her amaci olanin amacinin asil olmasini anlamli bulmadim o nedenle ornekledim.

Demek istedigim su, ben terroristlerle mucadele etmek icin askere gitmem. Canimi vatan ugruna vermis olmuyorum o zaman, cunku degisen hic birsey olmuyor. Bir gun olursa, ulkenin sartlari olgunlasirsa bitirelim artik bunu diyebilen cikarsa, o zaman gider canimi veririm.

Hersey Amerikan filmlerinde ki bas rol oyuncusu gibi icinden bi anda gelen gucle inancla olmuyor, akilli mantikli olmak lazim bir amac ugrunda hareket ediliyorsa.