Tekil Mesaj gösterimi
Eski 20.02.13, 17:36   #35
SerseriGezgin
Cehennem Yolcusu

SerseriGezgin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 1428
Ettiği Teşekkür: 29582
Aldığı Teşekkür: 32374
Rep Derecesi : SerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Ruhsuz
Standart Cevap: Bir Amaç Uğruna Ölmek Ahmaklıktır

Amacın ne olduğuna göre değişebilir bir durum..

İlk motorsiklet kazamda muhtemelen okula giden 7-8 yaşındaki bir kızı,aptal bir kedi yüzünden az kalsın altıma almak üzereydim.. ya kedi yaşayacaktı ya kız.. kedi yaşaması gereken hedefti.. her ne kadar aptal bir hayvan olsada.. ama kız'ı son anda farkedince bu seferde kendimi tehlikeye atıp yönümü kırdım sonuç 100 metre motorsikletimle beraber sürüklenip elektrik direğine sert bir çarpmayla sonuçlandı..

Bu kaza sonucu sol kolum çıkmış kaburga kemiğimde çatlakla noktalanmıştı... kafamda kaskım olduğu için kurtulmuştum.. ama ne oldu dersiniz? kızın korkudan ağladığını gören bir kadın bir yandan onu sakinleştirmeye çalışırken bir yandan yanıma gelip tabi o sırada ben yerde yatıyordum.. bilincim açıktı ve kadın bana küfür ediyordu motorsiklet züppesi felan diyordu... hatta bana vuracaktı ama az ileride olaya canlı şahit olan esnaf gelip kadını ordan çekti..onu ve kızı sakinleştirmeye çalıştı.. benim için ambulans çağırdı..

Hastanede yoğun bakım ünitesine kaldırıldım.. 1 hafta sonra polis ifademi aldı o ifadede bana alaycı baktılar.. çünkü ifadem onlar için gerçekten saçma bir karardı o an yaptıklarım.. "o kedi yaşamasada olurdu hem sende kaza geçirmezdin kızada birşey olmazdı sanada birşey olmazdı" dediler..

Oysa ben onların dediklerini takmıyordum hem o kediyi hemde kızı kurtardığım için kendi içimde tam bir kahramanlık budalası hislerindeydim..

O budalalık halen var... aynı şey olsa tekrar yaparmıyım bilmiyorum..

...
Azıcık alakası olan bu hikayeden sonra...

Bu dünya hem insanlık hemde diğer canlılar için daha iyi yerlere getirme amacı uğrunda ölen insanların hiçbiri boşu boşuna öldüklerini düşünmüyorum.. her ne kadar dünya şu an kötü gitsede.. bu kötü ve karanlık zamanlarda umutsuz olan canlar,yapılan bu fedakarlıkları gördükçe umutlarını yitirmeyeceklerdir.. örnek alanlar olacak.. karanlıkta ışık olarak kendilerini yakanların izinden hep gideceklerdir..

Geçen zamanın cevapları, bugünün sorularına ışık vermiyor, geleceği de belirsiz kılıyor.

SerseriGezgin isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
4 Üyemiz SerseriGezgin'in Mesajına Teşekkür Etti.