Tekil Mesaj gösterimi
Eski 20.02.13, 18:00   #40
Zeynep Sappho
Her şey aşk için...

Zeynep Sappho - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 21
Ettiği Teşekkür: 4079
Aldığı Teşekkür: 4487
Rep Derecesi : Zeynep Sappho has a spectacular aura aboutZeynep Sappho has a spectacular aura aboutZeynep Sappho has a spectacular aura aboutZeynep Sappho has a spectacular aura aboutZeynep Sappho has a spectacular aura aboutZeynep Sappho has a spectacular aura aboutZeynep Sappho has a spectacular aura aboutZeynep Sappho has a spectacular aura aboutZeynep Sappho has a spectacular aura aboutZeynep Sappho has a spectacular aura aboutZeynep Sappho has a spectacular aura about
Ruh Halim: Saygin
Standart Cevap: Bir Amaç Uğruna Ölmek Ahmaklıktır

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi SerseriGezgin Mesajı göster
Terör olayı bambaşkadır Zeynep hanım...

Ayrıca bu olayın vatanla ilgiside yoktur.. bu terör vatana kastetmiyor... çünkü bir bağlantısı yok.. eğer öyle olsaydı adı terör olmazdı.. düşman olurdu.. ve askere gidenler ne için savaştığını iyi bilirlerdi..(düşmandan kastım bir devletin ordusu)

Terör'ü bugün devlet kullanıyor maaelsef.. tıpkı Amerika'nın yaptığı 9/11 gibi düşünebilirsin..

Bugün "imralı" ve "müzakere" sözcüğü bir arada geçiyorsa şunu kendine sormanı tavsiye ederim.. "bu askerler niçin ölüyor?"

Diğer birşeyse... Ben şahsen şimdi terörle savaşıp vatan kurtardığını zanneden askere acıyorum ve onun uyanmasını istiyorum.. çünkü bunun sonu yok.. gördüğünüz gibi..

Bunun görülmemesi ne acıdır..

Orada gençliğe hitabe koydum bakarmısınız Ulu önderim yıllaar önce yazdı benim söylemek istediklerimi ve Mustafa Kemal Atatürk sizin anlatmaya kalktığınız 9/11 hikayesinide ne güzel açıklıyor. ve bende Atamın hitabından payıma düşeni aldım zaten