Tekil Mesaj gösterimi
Eski 20.02.13, 18:19   #45
Zeynep Sappho
Her şey aşk için...

Zeynep Sappho - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 21
Ettiği Teşekkür: 4079
Aldığı Teşekkür: 4487
Rep Derecesi : Zeynep Sappho has a spectacular aura aboutZeynep Sappho has a spectacular aura aboutZeynep Sappho has a spectacular aura aboutZeynep Sappho has a spectacular aura aboutZeynep Sappho has a spectacular aura aboutZeynep Sappho has a spectacular aura aboutZeynep Sappho has a spectacular aura aboutZeynep Sappho has a spectacular aura aboutZeynep Sappho has a spectacular aura aboutZeynep Sappho has a spectacular aura aboutZeynep Sappho has a spectacular aura about
Ruh Halim: Saygin
Standart Cevap: Bir Amaç Uğruna Ölmek Ahmaklıktır

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi SerseriGezgin Mesajı göster
Tabiki Gençliğe Hitabe ve Bursa nutkunda söylenilenlere kesinlikle bir sözümüz yok.. Bu hitabeler her birimiz için büyük önem arzeder.. hatırlanılması gerekir..

Benim sadece tepkim terör bir vatan meselesi gibi algılamanızdır.. her ne kadar yüzeyden öyle gözüksede.. derini bambaşkadır bunu kastetmek istedim sadece..^_^

Neyse konudan uzaklaşmayalım bari..
Zaten askere terörist öldürmek için gitmiyorsun bu vatanın birlik ve bütünlüğünü korumak için gidiyorsun. ha o sırada terörist de çıkar karşına ne yapacaksın gerimi döneceksin buyurun efendim deyip rakı masasına mı çağıracaksın? Tabi ki de herkes burada ne yapılması gerektiğini iyi biliyor. Ve gerçekten bu konu canımı sıkıyor zaten bildiğim şeyler önüme geliyor.