Tekil Mesaj gösterimi
Eski 20.02.13, 19:05   #55
Cem
Üye

Cem - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 4
Ettiği Teşekkür: 32
Aldığı Teşekkür: 235
Rep Derecesi : Cem Karimasını arttırmak için doğru yerdeCem Karimasını arttırmak için doğru yerdeCem Karimasını arttırmak için doğru yerdeCem Karimasını arttırmak için doğru yerdeCem Karimasını arttırmak için doğru yerdeCem Karimasını arttırmak için doğru yerdeCem Karimasını arttırmak için doğru yerdeCem Karimasını arttırmak için doğru yerde
Ruh Halim: none
Standart Cevap: Bir Amaç Uğruna Ölmek Ahmaklıktır

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Doğum Lekesi Mesajı göster
O kadar smiley kullanmanız sizi zeki olduğunuzu gösteriyor haklısınız,
çünkü tek smileyle duygularınızı anlatamıyorsunuz

Ve bizim daha önce de C.Cienfuegos ile tartışmalarımız olmuştur.
Siz daha yenisiniz ve her söyleneni üstünüze alınma gibi bir duygu geliştirmişsiniz.

Sizle diyaloga girme gibi bi durumum olamaz, çünkü sizin hiç bir yorumunuzu okumadım.
Lütfen biraz önce de söylediğim gibi;
Bilmediğiniz konularda ahkam kesmeyiniz.
-Bu forumda yazilan her yaziya cevap vermek hakkim oldugu gibi, alinma gibi bir durum yok. Ortaya yazdiniz cevap verdim. Sonra bana cevap verdiniz.
-''Siz daha yenisiniz ve her söyleneni üstünüze alınma gibi bir duygu geliştirmişsiniz." Kebaba bayilirim ben. (cok alakali her zaman ki gibi, boyle yazinca anlasilir olur belki)
-Bir de eger baska bir konuyla ilgili konusacaksaniz, gidip orda konusun. Sonra gelip vay efendim niye bana yaziyor demeyin.
-Zekamla ilgili yorum getirebilmene deginmiyorum.
-www.google.com.tr ahkam kesmek ne demek
-www.google.com.tr forumlarda neden konu basliklari var? neden ben istedigim basliga baska bir basliktaki konuyla ilgili yazamiyorum.
- Yahoo answers, Soru: Ben forumda yazi yazdim biri bana cevap verdi nasil yapar bunu ? Ona konunun baskasiyla onceden tartistigim bir yaziyla ilgili oldugunu soyledim. O zaman oraya yaz dedi.
Cevap: Siz her konuda haklisiniz bundan sonra hic bir yazdiginiza cevap vermeyecegim. Iyi forumlar.