Tekil Mesaj gösterimi
Eski 20.02.13, 19:13   #58
Cem
Üye

Cem - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 4
Ettiği Teşekkür: 32
Aldığı Teşekkür: 235
Rep Derecesi : Cem Karimasını arttırmak için doğru yerdeCem Karimasını arttırmak için doğru yerdeCem Karimasını arttırmak için doğru yerdeCem Karimasını arttırmak için doğru yerdeCem Karimasını arttırmak için doğru yerdeCem Karimasını arttırmak için doğru yerdeCem Karimasını arttırmak için doğru yerdeCem Karimasını arttırmak için doğru yerde
Ruh Halim: none
Standart Cevap: Bir Amaç Uğruna Ölmek Ahmaklıktır

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Insanlikarayan Mesajı göster
Sehit veriyoruz halen degilmì?.

Pek Iyi.

Burada neden O zaman Trakyada Bulgaristan ve Yünanistan sinirinda Sehit vermiyoruz?.
Stratejik olarak, düsman iceriye saldirdiginda, Edirneyi kaybetmis sayip, setleri geriye alindi!.

Demek bu hareket, dis Kuvvetlerin korkmasina, burada Terörün önüne gecmesinde yararli oldu!.

Pekiyi öbür sinirlarda ne fazla veya eksik var?.

Cümbüs Cemat burada Köyleri basip, Milleti Tehdit altinda tutup, Tecavüz ve her neyse, bunlara göz yumup, Böylece Cumhuriyeti bu durumami sokmak gerektirirdi?.

Artik Teröristler Kahraman ilan ediliyor, ********, Cocuk Tecavüzcülerin Serefi simdiki Hükümet tarafindan, yeni tespit edilip, Gizli sanik sifatiyla Sereflendirilmis Pisligi Kollarindan cikartip, pisliklerini böyle etrafa sacip, Türkiyenin Bölünmesinemi gitmesi lazim?.

Yok bu Olamaz, simdiki Hükümet istifa edip, yerini bosaltmasi lazim!.

O Pozisyona geldiklerinde, Neye Yemin ettiklerini unutmayan Insanlar basa gelmesi lazim!.

Simdiki Kurulmus olan Imam Hatipler yeniden Devlet Denetiminden gecmesi lazim!.

Bunu ama anca Baska bir Devlet Yöneticileri yapabilir!.
Bir zamanlar kendi agzinla, bunlarla ayni Masaya oturan ********dir diyen bir Sahis, Serefini kac Paralik oldugunun Ispatini yapmis durumda.

Simdi Ise Anayasayi degistirmeye kalkmis, Sultanata atanip, kendini bu Kanunlardan arindirmak niyetinde sahsiyet, burada bunu basaramaz.

Bu anca Sancagi Tehlikeye atmis, Milletin Tarihini unutturmak, Her köseye Peze...... Imam yerlestirip, Milletini kontrol etmek niyetinde.

Bir kac yazimda SAUdi Arabistanda olan gercekleri yazmistim, bunu bir kac sefer tekrarladim!.

Istersen buna bir göz at!.
Hemen hemen ayni seyi soyluyorsun, ben sadece bireyi on planda tutuyorum. Yillardir korkusundan bu duruma cozum bulamamis bir devlet var. Ben onlarin hatalari yuzunden gidip canimi kaybedemem. Onceki sayfalarin birinde yazdim, kokten bitecekse karar alindiysa geri donusu yoksa, gidilir. Benim basimdakilerin beceriksizligi yuzunden ben hayatimi kaybedemem.