Tekil Mesaj gösterimi
Eski 22.02.13, 15:49   #12
Canan
Çiçekci kız

Canan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 5425
Ettiği Teşekkür: 97396
Aldığı Teşekkür: 135809
Rep Derecesi : Canan şöhret ötesinde bir itibarı vardırCanan şöhret ötesinde bir itibarı vardırCanan şöhret ötesinde bir itibarı vardırCanan şöhret ötesinde bir itibarı vardırCanan şöhret ötesinde bir itibarı vardırCanan şöhret ötesinde bir itibarı vardırCanan şöhret ötesinde bir itibarı vardırCanan şöhret ötesinde bir itibarı vardırCanan şöhret ötesinde bir itibarı vardırCanan şöhret ötesinde bir itibarı vardırCanan şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: none
Standart Cevap: 'At etini fakirlere yedirelim'

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Kartal34 Mesajı göster
Ben islam ile alakalı demedim zaten,maalesef deve deyince islam dini akla geliyor,sadece deve en yakın örnek olduğu için verdim,bildiğim kadarıyla savaşta develerde kullanılmıştır.Hastalık konusu ise!Deli dana,kuş gribi vebazı çok hayvandan insana geçebilen ölümcül hastalıklar türemiş ve çok insanın canına mal olmuştur.Sadece ruam hastalığına bağlamak bana mantıklı gelmiyor.Bana mantıklı gelen tek sebep,atların asil görünümlü hayvanlar oluşu ve tarım,savaş,ulaşım gibi çok çeşitli kullanım alanları olmasıdır, bu kadar faydalı bir hayvanı et yemek amaçlı kesilmesi,kendi ayağına kurşun sıkmak gibi olurdu diye düşünüyorum.
Senin o cümlene istinaden yazmadım mesajımı Kartal. ''at etinin zararlı oluşu tesbit edilmiş mi ki'' cümlene göre, edindiğim bilgiyi aktardım sadece. İnandığımdan değil

Aynı fikirleri taşıyoruz aslında

Canan isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
4 Üyemiz Canan'in Mesajına Teşekkür Etti.