Tekil Mesaj gösterimi
Eski 22.02.13, 16:43   #1
Conan
Sadece Gül İstiyorum...

Conan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 19
Ettiği Teşekkür: 60
Aldığı Teşekkür: 328
Rep Derecesi : Conan Karimasını arttırmak için doğru yerdeConan Karimasını arttırmak için doğru yerdeConan Karimasını arttırmak için doğru yerdeConan Karimasını arttırmak için doğru yerdeConan Karimasını arttırmak için doğru yerdeConan Karimasını arttırmak için doğru yerdeConan Karimasını arttırmak için doğru yerdeConan Karimasını arttırmak için doğru yerdeConan Karimasını arttırmak için doğru yerdeConan Karimasını arttırmak için doğru yerdeConan Karimasını arttırmak için doğru yerde
Ruh Halim: none
Standart Merhabalar (Conan)

Merhabalar arkadaşlar. Foruma Bu gün üye oldum. Forumu da google'da bir konuda arama yaparken buldum. Atatürk Logosu hemen dikkatimi çekti. Aynı zamanda Forum çok rahat kullanılabiliyor. Her şey yerli yerinde.. Çok eskiden beri forumlarda bulunmuştum. Uzun zamandır da forumlarda yazmıyordum. Burayı görünce yazılanlara içeriğe ve usluba baktım. Her şey yerli yerinde görünüyordu o yüzden bende forum gercek'e üye oldum. Vaktim oldukça Siz değerli forum üyeleri ile fikir paylaşımında bulunup paylaşım yapmaya çalışacağım... Forumu bu derece tertipli ve düzenli tutan Tüm forum üyelerine ve Forum yöneticilerine teşekkürler...