Tekil Mesaj gösterimi
Eski 22.02.13, 18:56   #24
CeMKaN
«.. Sıla Yolcusu..»

CeMKaN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 945
Ettiği Teşekkür: 80053
Aldığı Teşekkür: 37301
Rep Derecesi : CeMKaN şöhret ötesinde bir itibarı vardırCeMKaN şöhret ötesinde bir itibarı vardırCeMKaN şöhret ötesinde bir itibarı vardırCeMKaN şöhret ötesinde bir itibarı vardırCeMKaN şöhret ötesinde bir itibarı vardırCeMKaN şöhret ötesinde bir itibarı vardırCeMKaN şöhret ötesinde bir itibarı vardırCeMKaN şöhret ötesinde bir itibarı vardırCeMKaN şöhret ötesinde bir itibarı vardırCeMKaN şöhret ötesinde bir itibarı vardırCeMKaN şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Bitkin
Standart Cevap: Merhabalar (Conan)

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi LaLe Mesajı göster

Ah o herşey yerli yerinde durumunu sen bir de bana sor, neler çekiyorum herşeyi yerli yerine koydurtmak için.

Forumdaki yöneticilerin hepsi tembel, dağınık, düzensiz, itinasız. Onların içinden tek ben nasıl çıkmışım hayret ediyorum. Bak sakın kendimi methettiğimi sanma, kesinlikle etmiyorum. Etmem de

Hoşgeldin aramıza
Bunların hepsini Lale bulaştırdı öteki arkadaşlara Lale'yi bunlardan arındırasıya kadar arap sabunu kullandı yine de fayda etmedi. Neler çekti ReaL'e sor. Akla karayı seçemez hale gelmişti aha Banemin'de şahit.(Benim işim var az çıkmam lazım siteden)

CeMKaN isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
5 Üyemiz CeMKaN'in Mesajına Teşekkür Etti.