Tekil Mesaj gösterimi
Eski 22.02.13, 19:52   #2
Kartal
Müdavim

Kartal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 1414
Ettiği Teşekkür: 17569
Aldığı Teşekkür: 24297
Rep Derecesi : Kartal şöhret ötesinde bir itibarı vardırKartal şöhret ötesinde bir itibarı vardırKartal şöhret ötesinde bir itibarı vardırKartal şöhret ötesinde bir itibarı vardırKartal şöhret ötesinde bir itibarı vardırKartal şöhret ötesinde bir itibarı vardırKartal şöhret ötesinde bir itibarı vardırKartal şöhret ötesinde bir itibarı vardırKartal şöhret ötesinde bir itibarı vardırKartal şöhret ötesinde bir itibarı vardırKartal şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: none
Standart Cevap: İşte CHP'nin Belediye Başkan Adayları

Halk oylaması çok iyi ama,renkli basının parlattığı Sarıgül hep kazanır,kaybeden CHP olur,beşbin kişiyemi kalmış koca parti,Sarıgül o arkasında zevatlar ile kongre basmıştı,ne çabuk unutuldu.Sarıgül,ün aday olacağı hiçbir yere ben,ailem ve yakınlarımdan tek bir oy dahi yok.Şimdi eleştiriler başlar akp kazanır o zaman diye,benim için Sarıgül,ün AKP,den farkı yok.O partide Yılmaz Büyükerşen gibi kendini kanıtlamış,adam gibi adam,reklam peşinde koşmayan,dürüstlüğü tartışılmayan, gerçek,hakiki sosyal demokrat kişi var.
Yine dayanamadım siyasi habere yorum yazdım

Ben bu zatı daha eskilerden tanıyorum,uzun hikaye,şimdiki mal varlığı ile,siyasete atıldığı tarihindeki mal varlığını karşılaştırın yeter!! ama bugünkü Sarıgül,ü bu yazıdan daha iyi tanırız herhalde.
http://www.gercekgundem.com/?c=70510&com=all
Kartal isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
4 Üyemiz Kartal'in Mesajına Teşekkür Etti.