Tekil Mesaj gösterimi
Eski 23.02.13, 13:09   #1
Canan
Çiçekci kız

Canan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 5413
Ettiği Teşekkür: 97360
Aldığı Teşekkür: 135755
Rep Derecesi : Canan şöhret ötesinde bir itibarı vardırCanan şöhret ötesinde bir itibarı vardırCanan şöhret ötesinde bir itibarı vardırCanan şöhret ötesinde bir itibarı vardırCanan şöhret ötesinde bir itibarı vardırCanan şöhret ötesinde bir itibarı vardırCanan şöhret ötesinde bir itibarı vardırCanan şöhret ötesinde bir itibarı vardırCanan şöhret ötesinde bir itibarı vardırCanan şöhret ötesinde bir itibarı vardırCanan şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: none
Standart Veliler Cemaati

Veliler cemaati

Niğde Milli Eğitim Müdürlüğü camilerde veli toplantıları düzelnemeye başladı. Bağlama Camisi'nde yapılan veli toplantısı Milli Eğitim Şube Müdürü Ahmet Şenel'in Kuran okumasıyla başladı. Milli Eğitim Müdürü Celalettin Ekinci cemaate projelerini anlattı.

Niğde İl Milli Eğitim Müdürü Celalettin Ekinci, Cuma günleri köy ve kasabalarda cami cematına eğitim ve öğretimin önemini anlatıyor.

İl Milli Eğitim Müdürü Celalettin Ekinci, yeni bir uygulama başlattıkları, bundan sonra her Cuma günleri Cuma namazı öncesinde köy ve kasabalarda eğitim ve öğretimin önemini vatandaşlara anlatacaklarını söyledi.

Müdür Ekinci, bugün Cuma namazı öncesinde Niğde Merkeze bağlı Bağlama Kasaba camiinde vatandaşlarla buluştu.

Ekinci, “eğitimde velilerimizin desteği çok önemli. Velilerimize ulaşmaya çalışıyoruz ve bunun için her fırsatı değerlendiriyoruz. Bundan sonra her Cuma günleri velilerimize neler yapmak istediğimizi, yaptığımız çalışmaları anlatacağız. Bunun için İlahiyat fakültesi mezunu öğretmenlerimizden faydalanacağız. Eğitimde veliyi işin içerisine katmazsak hiçbir adım atacağımızı, belirli bir yere gelemeyeceğimizin farkındayız dolayısıyla amacımız veli desteğini tam anlamıyla sağlamak” diye konuştu.
Kaynak

Canan isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
2 Üyemiz Canan'in Mesajına Teşekkür Etti.