Tekil Mesaj gösterimi
Eski 23.02.13, 13:56   #4
İlk'el Aşk
Üye

İlk'el Aşk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 4
Ettiği Teşekkür: 141
Aldığı Teşekkür: 395
Rep Derecesi : İlk'el Aşk Karimasını arttırmak için doğru yerdeİlk'el Aşk Karimasını arttırmak için doğru yerdeİlk'el Aşk Karimasını arttırmak için doğru yerdeİlk'el Aşk Karimasını arttırmak için doğru yerdeİlk'el Aşk Karimasını arttırmak için doğru yerdeİlk'el Aşk Karimasını arttırmak için doğru yerdeİlk'el Aşk Karimasını arttırmak için doğru yerdeİlk'el Aşk Karimasını arttırmak için doğru yerdeİlk'el Aşk Karimasını arttırmak için doğru yerdeİlk'el Aşk Karimasını arttırmak için doğru yerdeİlk'el Aşk Karimasını arttırmak için doğru yerde
Ruh Halim: Cok Dertli
Standart Cevap: Ordunun kan kaybı!

İstifalarn hiç biride haksız yere değildir.

Ben bu konulara girmek istemiyorum ama, bundan yaklaşık 10 yıl önce en güvenilir kurum %90 oranıyla TSK'ydı. nedeni belli,

Ama şimdi TSK'ya güven itibar kalmadı.

Sen bir şehit ailesine oğlun vatan için savaştı ve şehit oldu al bu senin hakkın diye 25 bin TL verip, dağda gezen itin ailesine sende bu ülkeye lazımsın deyip 125 Bin TL veriyorsan bu ülke için kimse o işi yapmaz arkadaşlar.

Size çok basit bir örnek veriyorum ayrımcılıklara karşı;

Bir ay elektirik faturası ödemezseniz elektiriğiniz kesiliyor değilmi, ama Hakkari'den(daha iyi düşünülmesi için bu şehri kullanıyorum başka bir amacım yok) devletin cebine bir kuruş elektirik parası girmiyor. Daha doğrusu bir kuruş bile vergi ödenmiyor orada.

Anlayan anlamıştır umarım beni bu sadece çok basit bir örnekti, bu çoğaltılabilir.

Geldin "Elhαmdülillαh" Dedim ..
Gittin Artık Sonsuza Dek "Tövbé Estağfurullαhımsın".

Basit biri değilim..
Gözlerimi kanatırcasına ağladığım gecelerim var,
Ve kahkahalara sarılmış anılarım.
Herkes kadar dertli,bazılarından fakir, çoğundan zenginim.
Taşıdığım hayallerim, söylenecek şarkılarım, paylaşılacak dostluklarım var.
Bilmeyene sevmeyi öğretecek kadar büyük bir kalbim,
Gidene beddua edemeyen bir dilim var..
Yüreğimi korkak büyütmedim. "Kaybettiklerim; dağıttığım servetimdir".
İlk'el Aşk isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
7 Üyemiz İlk'el Aşk'in Mesajına Teşekkür Etti.