Tekil Mesaj gösterimi
Eski 23.02.13, 14:05   #17
Kartal
Müdavim

Kartal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 1414
Ettiği Teşekkür: 17570
Aldığı Teşekkür: 24297
Rep Derecesi : Kartal şöhret ötesinde bir itibarı vardırKartal şöhret ötesinde bir itibarı vardırKartal şöhret ötesinde bir itibarı vardırKartal şöhret ötesinde bir itibarı vardırKartal şöhret ötesinde bir itibarı vardırKartal şöhret ötesinde bir itibarı vardırKartal şöhret ötesinde bir itibarı vardırKartal şöhret ötesinde bir itibarı vardırKartal şöhret ötesinde bir itibarı vardırKartal şöhret ötesinde bir itibarı vardırKartal şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: none
Standart Cevap: Hakan Şükür: Ben Türk Değilim

Bu zata oy veren seçmeni merak ediyorum,seçtikleri bunu diyorsa! seçmenleride bizlerde Türk değiliz demeleri lazım,zaten diyorlardır.Türk kavramını anlayamayanlardan ne beklenir!Benimde dedelerim selanik göçmeni,hiçbir zaman Türk,lüğümü sorgulamak aklımın ucundan geçmedi,ırkçı değilim ve sonuna kadar karşıyım, beni kimsenin dili,dini,milliyeti ilgilendirmez.Beni ilgilendiren,dil,din,ırk üzerinden siyaset yapanlar.Arkadaşın yeni aklına gelmiş,seçim zamanı ben Türk değilim demediyse,büyük bir sahtekarlık yapmıştır,yoksa Arnavut olması,kendisini öyle hissetmesi problem değil.Zaten bulunduğu partide kendilerini Türk hissetmeyip,gerçek milliyetlerini gizleyen çok kişi var,bu zat en azından ağzından kaçırmış.
Kartal isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
9 Üyemiz Kartal'in Mesajına Teşekkür Etti.