Tekil Mesaj gösterimi
Eski 23.02.13, 17:38   #39
SerseriGezgin
Cehennem Yolcusu

SerseriGezgin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 1429
Ettiği Teşekkür: 29585
Aldığı Teşekkür: 32394
Rep Derecesi : SerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Ruhsuz
Standart Cevap: Hakan Şükür: Ben Bir Arnavut'um. Aslında Bu Açıdan Bakarsanız Türk D

Bu ve bunun gibiler kuyuya bir sürü taş atıyorlar..aslında anlıyorlar ama anlamamazlıktan geliyorlar.. ya da gerçektende cahiller.. bilemiyorum.

Türk diye bir ırk yoktur.. Türk kelimesinde soysal veya ırksal birşey bulunamaz.. Türk sadece bir kimliktir.. ve bizde bu kimliğe sahip olan bireyleriz.

Bu yüzden kimliğimizi soysal bağlarımıza karşılaştıramayız.. karşılaştırırsak zaten işin içinden çıkılamaz..

Söz konusu açıklamayı yapan şahsa gelince.. oda kuyuya taş atanlardan biri sadece..

Son zamanlarda çok garip açıklamalar oluyor ki.. mantığını zaten hiç anlayamıyorum..neyse..

Geçen zamanın cevapları, bugünün sorularına ışık vermiyor, geleceği de belirsiz kılıyor.

SerseriGezgin Şu Anda Forumda.   Alıntı ile Cevapla
2 Üyemiz SerseriGezgin'in Mesajına Teşekkür Etti.