Tekil Mesaj gösterimi
Eski 23.02.13, 17:44   #40
Zeynep Sappho
Her şey aşk için...

Zeynep Sappho - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 21
Ettiği Teşekkür: 4079
Aldığı Teşekkür: 4487
Rep Derecesi : Zeynep Sappho has a spectacular aura aboutZeynep Sappho has a spectacular aura aboutZeynep Sappho has a spectacular aura aboutZeynep Sappho has a spectacular aura aboutZeynep Sappho has a spectacular aura aboutZeynep Sappho has a spectacular aura aboutZeynep Sappho has a spectacular aura aboutZeynep Sappho has a spectacular aura aboutZeynep Sappho has a spectacular aura aboutZeynep Sappho has a spectacular aura aboutZeynep Sappho has a spectacular aura about
Ruh Halim: Saygin
Standart Cevap: Hakan Şükür: Ben Bir Arnavut'um. Aslında Bu Açıdan Bakarsanız Türk D

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi LaLe Mesajı göster
Zeynepciğim,

senden ricam; sana nasıl sakinlikle yanıtlar veriliyorsa, lütfen aynı şekilde cevaplarını ver.

Hepimiz senin gibi hararetli yanıtlar versek, bu konunun halini bir düşünsene?

Eklenen smileyler, ünlem işaretleri bile yeri geldiğinde kişinin durumunu sergiliyor.

Yazdıklarım sadece senin için geçerli olmasın, tüm arkadaşlarımdan ricam bu.

Teşekkür ederim.

Haklısın Lale;
Ama Türk tarihine Realist bakamamamız hatta efsaneleştirmemiz bana saçma geliyor ve bunun üzerinden milliyetçilik yürütmek ve milliyetçilikte prim yapmak beni çileden çıkartıyor. Tamam Türk'üm gurur duymam gereken değerlerime hep sahip çıktım çıkacağımda. Ama fantazilere gerek yok....