Tekil Mesaj gösterimi
Eski 25.02.13, 00:47   #2
Kartal
Müdavim

Kartal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 1414
Ettiği Teşekkür: 17569
Aldığı Teşekkür: 24297
Rep Derecesi : Kartal şöhret ötesinde bir itibarı vardırKartal şöhret ötesinde bir itibarı vardırKartal şöhret ötesinde bir itibarı vardırKartal şöhret ötesinde bir itibarı vardırKartal şöhret ötesinde bir itibarı vardırKartal şöhret ötesinde bir itibarı vardırKartal şöhret ötesinde bir itibarı vardırKartal şöhret ötesinde bir itibarı vardırKartal şöhret ötesinde bir itibarı vardırKartal şöhret ötesinde bir itibarı vardırKartal şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: none
Standart Cevap: Kölelik Hakkında Enterasan Gerçekler

İnsanlık adına en utanç verici olgulardan biridir, kölelik.Bırak insanı, hayvana dahi sahip gibi davranılmaması gerekir.Özgürlük benim için değil,her canlı için olmalı.Benim yaşamam için, hiç kimse ve hiçbir canlı ölmesin.Sahip olma yetisi ve duygusu faşizm dir ve dünyanın sonu bu ilkel davranış yüzünden gelecektir.

Günümüzde,değişik şekilde hala devam etmektedir.Modern kölelerimiz,köle oldukalarının farkında olmadan. !!Öl de Ölelim !! gibi sloganlar kullanmaktadırlar,bunlara modern köle denir,sahipleri karınlarını doyuruyorsa,kendi kişilikleride oluşmamışsa, bu davranış normaldir.

İnasanı hayvanlardan ayıran,en önemli yetileri olan düşünme yetenekleri yoktur ama evrim teorisini red ederler.Oysaki en önemli verilerden biridir bana göre.
Kartal isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
7 Üyemiz Kartal'in Mesajına Teşekkür Etti.