Tekil Mesaj gösterimi
Eski 25.02.13, 12:14   #45
Zeynep Sappho
Her şey aşk için...

Zeynep Sappho - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 21
Ettiği Teşekkür: 4079
Aldığı Teşekkür: 4487
Rep Derecesi : Zeynep Sappho has a spectacular aura aboutZeynep Sappho has a spectacular aura aboutZeynep Sappho has a spectacular aura aboutZeynep Sappho has a spectacular aura aboutZeynep Sappho has a spectacular aura aboutZeynep Sappho has a spectacular aura aboutZeynep Sappho has a spectacular aura aboutZeynep Sappho has a spectacular aura aboutZeynep Sappho has a spectacular aura aboutZeynep Sappho has a spectacular aura aboutZeynep Sappho has a spectacular aura about
Ruh Halim: Saygin
Standart Cevap: Hakan Şükür: Ben Bir Arnavut'um. Aslında Bu Açıdan Bakarsanız Türk D

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Emilio Santos Mesajı göster
Hangi masallar mesela, Zeynep? Türk yazı sistemine Anadolu'da, 3000 yıllık taşlarda rastlanması mı masal. Veya kudretli ordumuzun Çanakkale Destanı mı? Yoksa Çin Seddi'ni turistler için mi yapmışlar? Çok eşliliği getiren İslam'dır. Harem olayı halifelikle başlamış Arap kültürüdür. Sen asıl o masalları geç.
Masal? ben masal diye bir şey yazmadım. Üstelik Mete Han Çin'i vergiye bağladıktan sonra Çin prensesleri ile evlenmeyin dediği halde ölümünün ardından Çin prensesleri ile evlilikler başlamış ve Çin özgürlüğün ele almıştır. Osmanlıya ecdat diyorsanız padişahların anneleri yabancı kadınlardır. Üstelik sarayda farsça ve Arapça karışımı bir dil kullanarak halktan soyutlanmışlardır. Şimdi buna Osmanlıca diyorlar. Türkçe konuşan halk ise ikinci sınıf muamelesi görmüştür yıllarca. En son Araplarda kendilerine devlet kurmak için ayrıldıklarında Türkçülük söylevleri başlamış ve Turancılık ortaya çıkmıştır. Tabii ki de Şanlı Türk milletini bir araya toplamak değildir hedef, hasta adamın (Osmanlı devleti) kan kaybını durdurmaktır.
*Çanakkale deyince bende de akan sular durur...
Alıntı:
Türk'üm gurur duymam gereken değerlerime hep sahip çıktım çıkacağımda
Lakin Mustafa Kemal'in Cumhuriyeti şimdi nerede? Gençliği nerede? Bayramlar bile yasaklanmakta. Hani neredeyiz? Bu milletin övünülecek neyi kaldı? Bizim sadece çok iyi liderlerimiz oldu ve halkımız her şeyi çok güzel mahvetti, mahvetmekte ve mahvetmeye devam edecek taa ki.... Çünkü hiç kimse yarını düşünmedi ve düşünmüyor da herkes yok etmenin tüketmenin peşinde. En iyi tüketen ilk üç ülkenin içindeyiz şimdi.

Yoktan var olan bir toplum olarak böyle düşününce utanıyorum öncelikle kendimden, ki ben Cengiz Hanın torunuyum...