Tekil Mesaj gösterimi
Eski 26.02.13, 15:39   #8
Kartal
Müdavim

Kartal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 1414
Ettiği Teşekkür: 17569
Aldığı Teşekkür: 24297
Rep Derecesi : Kartal şöhret ötesinde bir itibarı vardırKartal şöhret ötesinde bir itibarı vardırKartal şöhret ötesinde bir itibarı vardırKartal şöhret ötesinde bir itibarı vardırKartal şöhret ötesinde bir itibarı vardırKartal şöhret ötesinde bir itibarı vardırKartal şöhret ötesinde bir itibarı vardırKartal şöhret ötesinde bir itibarı vardırKartal şöhret ötesinde bir itibarı vardırKartal şöhret ötesinde bir itibarı vardırKartal şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: none
Standart Cevap: Namaz Kılmayan Türk Olamaz!

Ben namaz kılmıyorum, o zaman ben Türk değilmişim,yeni öğrendim bu güne kadar kendimi Türk biliyordum.

Namaz kılıp!! hırsızlık yapanlar,insanların gözünün içine bakarak yalan atanlar,iftira atan bunlar Türk,mü?

Bu adam şair falan olamamış ama birkaç şey daha yumurtlarsa,bizleri edebiyatçı yapacağı kesin.

Şiirleri ile değil,bu gibi saçma,abuk söylemler ile gündeme gelmek müslümanlık oluyorsa,din alet edilerek kendisine zemin hazırlayıp, ben müslümanım diyebiliyorsa, gerçek müslümanlarada hakaret ediyor demektir.

Bir ailede,anne namaz kılar,baba kılmaz,çocuklarından biri kılar,diğeri kılmaz bunu nasıl açıklayacak sapkın zihniyet?
Kartal isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
12 Üyemiz Kartal'in Mesajına Teşekkür Etti.