Tekil Mesaj gösterimi
Eski 26.02.13, 19:12   #373
Banemin
» » » Çapulcu « « «

Banemin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 491
Ettiği Teşekkür: 44572
Aldığı Teşekkür: 75964
Rep Derecesi : Banemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: none
Standart Cevap: Günün İçinden...

Alıntı:
Rudolf Hess hapishanede bulunduğu sürece devlet yetkilileri tarafından kimse onu ziyarete gitmedi ve kimse de ondan akıl almak, danışmak için irtibatta bulunmadı. Tek sevenleri vardı, onlar da Neonazilerdi.
Bizim köpeğin de sevenlerini tanıdığımızı düşünüyorduk. Ama her geçen gün hayran kitlesi artıyor ve yalakalarla, takiyyecilerden oluşan bir kitle de önünde diz çökmüş durumda.

Teşekkürler Lale çok güzel bir yazıydı yine.

Müjdeler var yurdumun
Toprağına taşına
Şimdi de baraj yapılıyor
Padişah Tayyip adına

Recebin hızlı treni, stadyumu, feribotu ve Üniversitesinden sonra çok şükür barajı da yapılıyor. Yusufeli'nde bugün temeli atılan Recep Tayyip Erdoğan barajı 7 yıl sonra teslim edilecekmiş.

Ama iş bitirici Tayyip yapımı üstlenen firmanın patronuyla Akepe grup toplantısında barkavizyon vasıtasıyla pazarlık yaparak 5,5 yıla indirmiş bu süreyi. Orada elini uzatıp nasıl tokalaştılar ve pazarlık esnasında nasıl birbirlerinin kollarını çıkaracakmış gibi salladılar anlayamadım ama, kurban alış-verişini aratmayacak bir pazarlık olduğu kesin. Koca barajın müteaahit firması ihaleyi alırken sanırım her türlü hesabını yapmış ve projeyi şekillendirmiştir. Bunu yaparken inşaatın süresini de mutlaka hesap etmiş olmalı ki ona göre bir maliyet çıkarsın. Ama bu nasıl bir firmaysa hazırladığı projeyi sırf başbakan istedi diye 1,5 yıl öne çekiyor ve bunu daha kazma vurulmadan açıklayabiliyor. İki tarafında iş ciddiyetine şapka çıkarmamız gerekiyor.

Bir müjde daha. THY artık Ortadoğu uçuşlarında dua uygulaması başlatmış. airporthaber.com'un haberine göre bundan sonra ortadoğuya yapılacak uçuşlarda yolcuların bilgilendirildiği ekranlarda artık dua okunmaya başlanmış. Duayla uçuş ve sanırım bir adım ötesi şöyle olacak.

Apronda ki uçağa yanaşan yakıt tankerine "eyvallah koçum yakıta gerek yok, sen çek arabanı" denecek. Sonrasında uçağın burnu gideceği yöne çevrilerek arkasına 3 derin hoca konuçlandırılacak. Hocalar gerekli duaları okuduktan sonra kuvvetlice uçağın kanatlarına üfleyecekler. Bu dua ile zaten uçak kazasız-belasız vedahi yakıtsız gideceği yere gider. Badem'in teknolojide geldiği son nokta...

Banemin isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
9 Üyemiz Banemin'in Mesajına Teşekkür Etti.