Tekil Mesaj gösterimi
Eski 26.02.13, 20:18   #3
Kartal
Müdavim

Kartal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 1414
Ettiği Teşekkür: 17569
Aldığı Teşekkür: 24297
Rep Derecesi : Kartal şöhret ötesinde bir itibarı vardırKartal şöhret ötesinde bir itibarı vardırKartal şöhret ötesinde bir itibarı vardırKartal şöhret ötesinde bir itibarı vardırKartal şöhret ötesinde bir itibarı vardırKartal şöhret ötesinde bir itibarı vardırKartal şöhret ötesinde bir itibarı vardırKartal şöhret ötesinde bir itibarı vardırKartal şöhret ötesinde bir itibarı vardırKartal şöhret ötesinde bir itibarı vardırKartal şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: none
Standart Cevap: “Türk Milliyetçiliğini Ayaklar Altına Alırım”....

Bu sadece bir tanesi daha neleri var,akla zarar söylemler,gömlekde değiştirmişti bir zamanlar.Ben hiç inanmıyordum ama büyüyede yavaş,yavaş inanmaya başladım.Bu kadar saçmalayıp,döneklikler,yalanlar,dolanlar ile hala ayakta durabiliyorsa,arkasında destek bulabiliyorsa,başka izahını bulamıyorum.Başka tek izahı kalır onlarıda burayaya yazmayayım,hepimizin aynı şeyleri aklımızdan geçirdiğini biliyorum..

!!! Dünyanın bize hürmet göstermesini istiyorsak evvelâ bizim kendi benliğimize ve milliyetimize bu hürmeti hissen, fikren, fiilen, bütün iş ve hareketlerimizle gösterelim; bilelim ki millî benliğini bulmayan milletler başka milletlerin avıdır.
1923 !!!
M.K.Atatürk
Kartal isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
8 Üyemiz Kartal'in Mesajına Teşekkür Etti.