Tekil Mesaj gösterimi
Eski 27.02.13, 00:16   #13
CadII
Hotantu Kabilesinden

CadII - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 229
Ettiği Teşekkür: 18504
Aldığı Teşekkür: 27288
Rep Derecesi : CadII gerçekten güzelCadII gerçekten güzelCadII gerçekten güzelCadII gerçekten güzelCadII gerçekten güzelCadII gerçekten güzelCadII gerçekten güzelCadII gerçekten güzelCadII gerçekten güzelCadII gerçekten güzelCadII gerçekten güzel
Ruh Halim: Keyifli
Standart Cevap: İşte Türkiye Gerçeği: Mutsuzluk

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi SerseriGezgin Mesajı göster
Eğitim düzeyi arttıkça mutluluk artmış demek ha?...

Ulen ben gördüklerimden,okuduklarımdan sonra en mutsuz insanlardan biri oldum.. paranoyak oldum çıktım.. kendi bildiklerimi başkalarına anlatsam adım deliye,komplocuya bilmemne ye çıkıyor..

Birilerine anlatamadıkça kendi kendimi yiyor bitiriyorum adeta ve bunlar eğitim düzeyi iyi olanların mutlu olduklarını savunuyor..

Biri tımarhaneyi arasın.. benim oraya gitmem lazım..
Sana tamamen katılıyorum arkadaşım. Bence cahil insanlar daha mutlu. Hiç bir şeyi doğru algılamayan, gerçekleri göremeyen, yargılamayan insanlar...

Çocuğu okumuş okumamış farketmez, ülke nasıl yönetiliyor umurumda olmaz, tatilin bir ihtiyaç olduğunu bile bilmez, nasıl bir gelecek bekliyor onu ve çocuklarını, aklına bile getirmez...

Karnı doyuyorsa bitmiştir. Bilmez ki yukarıda yazdıklarım yolunda gitmiyorsa, bir gün o koca karnı da doymayacaktır...

H.
CadII isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
7 Üyemiz CadII'in Mesajına Teşekkür Etti.