Tekil Mesaj gösterimi
Eski 27.02.13, 23:20   #102
ReaL
Deniz Sevengillerden

ReaL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 2602
Ettiği Teşekkür: 161511
Aldığı Teşekkür: 177610
Rep Derecesi : ReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Arastirmaci
Standart Cevap: Üniversitelerdeki türban yasağı kaldırılmalı mıdır ?

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Never Mesajı göster
Yarım saatten fazladır bu konudayım, mesajlarınıza uzun uzun cevaplar yazıyordum fakat az önce vazgeçip hepsini sildim. Çünkü bu saçma tartışma gitgide uzayacak. Belki sayfalarca tartışacağız.Biz tartışacağız ama hiçbir şey değişmeyecek. Bu yüzden sonu ve sonucu olmayan bir tartışmaya girip sinirimi bozmayacağım. Burada tartışmakla hiçbir şey çözümlenmez. Burada bana gösterdiğiniz tepkiyi oy sandığında gösteriniz ki, bir şeyler değişsin.
Konuda olduğunu ve yazdığını gördüm.. Sonra baktım ana sayfadasın.. Vazgeçtiğini düşündüm.. Ama sonra dayanamayıp yine yazmışsın..

Senin gibi düşünenler, yani bilinçsiz olan çok genç var. Başörtüsünü sadece masum bir özgürlük olarak görenler, öğrenimlerini tamamladıktan sonra, sınavlarda başarılı olsalar bile bir yere giremeyeceklerini görünce işte o zaman durumlarını anlayacaklar..

Daha önceden laik kesim de, böyle bir ayrım yoktu.. Başı açık olanlar dışlanacak, zaten şu an dışlanıyor da...

* * *

Oy sandığına bile gelmişsin.. Oyların nasıl kazanıldığı malum, yoksa sen bilmiyor musun?

Elektrik olmayan köylere bile buzdolapları gönderildi. Oy karşılığında yardımlar yapıldı.. Kimin parası kime ve ne için verildi?

Öyle bir zaman gelecek ki, iş işten çok geçmiş olacak, o zaman kafalara dank edecek..

Durumu daha iyi anlatacak birkaç video eklesem de, o videoların izlenmeyeceğini de biliyorum..

* * *

Benim sinirlerim bozulmadı.. Bu arada benim tuzum da kuru. Geleceğim garanti altında. Benim bu tepkilerimi üniversiteye giden öğrencilerin koymasını beklerdim...

Anlayacaksınız, anlayacaksınız.. Ya onlar gibi olacaksınız, ya da üniversite mezunu olarak, anca karnınızı doyurabilecek kadar asgari ücret ile sıradan eleman olarak bir yerlerde çalışacaksınız..

Tüm katılımcı arkadaşların okumasını rica ediyorum... Lütfen Tıklayınız..
* * *
ReaL Şu Anda Forumda.   Alıntı ile Cevapla
9 Üyemiz ReaL'in Mesajına Teşekkür Etti.