Tekil Mesaj gösterimi
Eski 28.02.13, 00:28   #106
ReaL
Deniz Sevengillerden

ReaL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 2603
Ettiği Teşekkür: 161562
Aldığı Teşekkür: 177624
Rep Derecesi : ReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Arastirmaci
Standart Cevap: Üniversitelerdeki türban yasağı kaldırılmalı mıdır ?

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi ReaL Mesajı göster
Başörtüsünü kullanıp, siyaleştirenler utansın.. O baş örtülerine kendilerince şekil verip, siyasi bir simge haline getirenler utansın..

Bu konuda sayfalar dolusu yazdık çizdik..

O başları örtülü insanların yüzde onu masum, diğerleri hepsi kasıtlı ve bilinçli olarak simgesel olarak şule denilen baş örtüsünü kullanıyorlar..

Ben hiç birine de acımıyorum.

* * *

Gölcük depreminde binlerce insan öldü.. Başında bir şulebaş denilen örtü, elinde "7,4 yetmedi mi?" yazan döviz. Bu düşüncedeki insanlara mı acıyacağım?

Özgürlük başı örtmekten geçmiyor.. Bu şekilde algılayan var ise büyük yanlış yapar.

Oysa üste tekrar alıntı yaptığım mesajımda sorularına, serzenişlerine yanıt olabilecek bir kaç kısım vardı.. Orayı koyu yapayım ki gözden kaçırılmasın.

* * *

Bilinçsiz derken, senin yazdığına göre yanıt verdim. Bilinçli olup olunmadığı yazılara bakılarak karar veriliyor, fikir ediniliyor.

Konuyu basite indirgeyip, sadece bir başörtüsü gibi algılanırsa, ki öyle de oluyor, bunun sonuçları çok daha sonra görülecektir..

* * *

Kendin de dile getirmişsin, bir saattir onları savunuyorum diye.. Bakalım onlar seni savunacaklar mı? Referansın olmadığı sürece eğitiminin iyi olmasının pek önemi de olmayacak..

Tüm katılımcı arkadaşların okumasını rica ediyorum... Lütfen Tıklayınız..
* * *
ReaL isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
6 Üyemiz ReaL'in Mesajına Teşekkür Etti.