Tekil Mesaj gösterimi
Eski 28.02.13, 01:11   #109
Never
Tam Üye

Never - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 13
Ettiği Teşekkür: 517
Aldığı Teşekkür: 1654
Rep Derecesi : Never muhteşem bir gelişmedeNever muhteşem bir gelişmedeNever muhteşem bir gelişmedeNever muhteşem bir gelişmedeNever muhteşem bir gelişmedeNever muhteşem bir gelişmedeNever muhteşem bir gelişmedeNever muhteşem bir gelişmedeNever muhteşem bir gelişmedeNever muhteşem bir gelişmedeNever muhteşem bir gelişmede
Ruh Halim: none
Standart Cevap: Üniversitelerdeki türban yasağı kaldırılmalı mıdır ?

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi ReaL Mesajı göster
Bak yine yanıt verdiydim..
Kimseyi çözme gibi bir gayretim hiç olmadı, olmayacak da..
Madem kimseyi çözme gibi bir gayretin yok, benim hakkımda yorum yapma hakkın da yok o zaman! Beni bilmeden, beni çözmeden bana "bilinçsiz" diyemezsin ya, diyemezsin!

Elbette benim yazdığıma göre cevap verdin. Ahmet'in yazığına bakıpta benim hakkımda kişilik tahlilinde bulunacak halin yok ya. Ben onu kastetmiyorum zaten. Daha kaç kere demeliyim, bilmiyorum ama siyaset dışı tuttuğum iki satırımdan yola çıkarak beni yargılayamazsın.

Alıntı:
Burası forum. Forumlar tartışma alanıdır.. Burada herşey tartışabilinir.. Abbas Güçlü'nün yönetip, sunduğu "Genç Bakış" programında olduğunu farzet.

Bak beni nedense anlamıyorsun. Forumun tartışma alanı oluğunu bilmeyecek kadar gerizekalı değilim ben. Ama ben bu konudan bahsediyorum bu konular burada tartışarak çözümlenmez. Forumlarda, programlarda, kahvehanelerde bile bu konular tartışılıp durulur ama bir sonuca varılmaz. Siz istediğinizi tartışın, boşa! Fikir belirtmek ayrı, saçma bir tartışmaya girmek apayrı. Benim kastettiğim bu saçma tartışmalar işte. "Minel aşk" rumuzlu üye yazdıklarımı tekrar etmiş resmen. Benim mesajımda anlama güçlüğü çektiniz herhalde çünkü beni tekrarlayan üyeye teşekkürle katılmışsınız. Benim yazdıklarımı o kopyalasında bari ne demek istediğimi belki o zaman anlarsınız!

Alıntı:
Bu arada tekrar hatırlayalım.. Üniversite giriş sınavlarındaki, polis alım sınavlarındaki, hakim - savcı alımlarındaki soruların nasıl önceden belirli gruplara ulaştırıldığını unutmayalım. Tabi bunlar sadece tespit edilebilenler.
Geçen seneki SBS'de de bu oldu fakat kimse farkında değil. Sorular bilgievlerinde dağıtıldı ama gündeme gelmedi bile. Siz de dahil olmak üzere birçok kişi bunu bilmiyorsunuz, değil mi? Ben şahidim. Arkadaşımın kardeşine soruları verdiler. (Bahsettiğim türbanlı arkadaşım değil, rahat olun.)

"Bilinçsiz" biri olduğum için dikkate almazsınız şimdi SBS hakkındaki iddialarımı. Umrumda değil!
Never isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
3 Üyemiz Never'in Mesajına Teşekkür Etti.