Tekil Mesaj gösterimi
Eski 28.02.13, 01:25   #110
ReaL
Deniz Sevengillerden

ReaL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 2603
Ettiği Teşekkür: 161604
Aldığı Teşekkür: 177633
Rep Derecesi : ReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Arastirmaci
Standart Cevap: Üniversitelerdeki türban yasağı kaldırılmalı mıdır ?

Bak öncelikle saygıyı elden bırakmayacağız.

Ünlem işaretinin ne anlam taşıdığını en az senin kadar iyi bilirim. Saygıyı elden bırakmayıp, uslübumuzu da koruyacağız.. Bu tip konular seni sinirlendiyor, geriyor ise, bu tür konulara girmeyip, yorum yapıp, taraf olmayacaksın. Olur isen, yanıt verilir. "Bana yanıt veremezsin, yargılamayazsın" diye bir istemde de hiç bulanamazsın. (Bak ünlem işareti kullanmadım, aslında tam da yeriydi. )

* * *

Minel Aşk isimli üye arkadaş geldiğinde ona sorarsın.. Seni mi teyit etmiş, yoksa yazdığının yanlış olduğunu mu belirtmiş..

* * *

Türkiye artık yüzünü batıdan doğuya çevirdi. İslamlaştırılıyoruz. Hala bunlar görülemiyorsa, kör olmuşuz demektir. Okullardaki serbest kıyafet, 4+4+4 sistemi, seçmeli derslerin çeşitleri vs. vs..

Belediye seçimleri ardından artık kamu alanına da girecek bu türban.

Ramazan ayında artık iyiden iyiye ayyukaya çıkan, çay ocaklarının kapanması, yemekhanelerin yemek çıkarmaması yaygınlaşacak.

* * *

Ben uslübumu koruyorum ona göre..

Eğer ki yine sert uslüp ile yanıt verecek olur isen, mesaj silinir..

Tüm katılımcı arkadaşların okumasını rica ediyorum... Lütfen Tıklayınız..
* * *
ReaL Şu Anda Forumda.   Alıntı ile Cevapla
3 Üyemiz ReaL'in Mesajına Teşekkür Etti.