Tekil Mesaj gösterimi
Eski 28.02.13, 03:03   #117
ReaL
Deniz Sevengillerden

ReaL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 2602
Ettiği Teşekkür: 161533
Aldığı Teşekkür: 177613
Rep Derecesi : ReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Arastirmaci
Standart Cevap: Üniversitelerdeki türban yasağı kaldırılmalı mıdır ?

Elbette türban güçlenecek..Nasıl güçlenmesin ki?

Erkeklerin büyük bir çoğunluğu camilerde, çocukların da bir kısmı kaçak kur'an kurslarında, diğer bir kısmı da imam hatip liselerinde eğitiliyor..

Vee kaçınılmaz son..

Konu 2010 yılında açılmış, kısa bir anket.. İlk mesajlarımda türban yasağının kaldırılacağını o mesajımda da söylemişim. Görünen köy klavuz istemez zaten...

Anayasanın da değişeceğini söylemiştim, o da oldu.. Ben daha tahmin de bulunmuyorum, bulunmayacağım..

Yok bir tahmin de daha bulunayım, bu da belki tutar.. Kenan Evren askeri darbe ile yönetime el koydu, anayayası değiştirdi. Kurtuldu mu? Hayır, şeklen de olsa yargılanıyor..

Peki, çok ileriki yıllarda bu durumun tersi olma ihtimali yok mu? Bir şekilde başa gelecek olanlar, şimdiki yönetimde olanları yargılamayacaklar mı?

* * *

Kısaca; gemi başını batıdan doğuya çevirdi. Bilinir ki gemiler çabuk manevra yapamaz, dönüşleri biraz ağır olur..

Manevra tamamlanıyor... Yön belli..

Tüm katılımcı arkadaşların okumasını rica ediyorum... Lütfen Tıklayınız..
* * *
ReaL isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
6 Üyemiz ReaL'in Mesajına Teşekkür Etti.