Tekil Mesaj gösterimi
Eski 28.02.13, 03:28   #19
ReaL
Deniz Sevengillerden

ReaL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 2602
Ettiği Teşekkür: 161502
Aldığı Teşekkür: 177605
Rep Derecesi : ReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Arastirmaci
Standart Cevap: Resimde Sanat Nedir?

Ben de yazarım ki..

Zira bu konu çok su götürür.. Çünkü; gözleri görmeyen de resim yapıyor (Eşref Armağan) iki tane çöpü yanyana getirip bu resim diyenlerin resimleri de resim olarak edlediliyor..

Çok ünlü ressamların resimlerinden daha iyisini herkes yapabilir.. O ünlü yere göğe sığdırılamayan ressamın o resmini o bu şu ben beğenmiyorum diye o ressam ne küçülür, ne de eseri değerinden birşey kaybeder..

Düşünüyorum da, anlamlandıramıyorum bazen..

Monet'in paha biçilemeyen resimlerinden biri.. Kim yapamaz bu resmi?

Cadı senin bahsettiğin konu farklı.. O arkadaşın kandırılmış, kopyayı gerçek diye almış... (Şunu da hatırlatayım, bazı kopya resimler bile 2000 dolar civarında satılıyor..)

Tüm katılımcı arkadaşların okumasını rica ediyorum... Lütfen Tıklayınız..
* * *
ReaL isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
5 Üyemiz ReaL'in Mesajına Teşekkür Etti.