Tekil Mesaj gösterimi
Eski 28.02.13, 09:32   #5
Mustafa Akten
Abdülmelik Hankendi

Mustafa Akten - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Üyelik Tarihi: Jan 2013
Yaş: 74
Konular: 540
Mesajlar: 2,814
Ettiği Teşekkür: 21781
Aldığı Teşekkür: 11416
Rep Derecesi : Mustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Yalniz
Standart Cevap: Milliyetçiliğin Ayaklar Altına Alınması

Demokrasi tüm hat ve detayları ile sulandırılmadan, amaca varmak için araç sayılmadan, insanların, insan gibi yaşayıp, insanca üreteceği, hakkaniyet içinde milli gelirden pay alacağı, vergi salınımında, gelir dağılımının adil olmasında, adil seçim sisteminde, hukukun guguk olmadığı, hukukun üstünlüğüne dayalı, kişilerin, kurumların, erk'ler ayrılığı ilkesi ile birbirlerinden üstün olmadığı, kanun adına kanunsuzluk, hukuk adına hukuksuzluğun yapılmadığı, devlet gelir ve kaynaklarının 5000 aile tarafından sömürülmediği, ayrımsız, herkesin yasalar önünde eşit olduğu, fikir ve düşünce hürriyetinin kısıtlanmadığı, her düşüncesini açıklayanın terörist muamelesi görerek içeri tıkılmadığı, Atatürk ilke ve inkılaplarından sapılmadan, Atatürk'ün öngörüleri sarfı nazar edilmeden, ünüter yapı ve misak-ı milli sınırlar içinde, dili Türkçe, bayrağı Ay Yıldızlı özel kanunla belirtilmiş şekliyle dalgalanan Atatürk milliyetçiliğinin Türk milleti hayatında olmazsa olmazı kabul edilen bir anlayış ve Cumhuriyet kazanımları bizim için demokrasinin tarifidir.

Yaşadığımız tüm açmazlarda yukarda ifade ettiklerimizden sapıldığı, görmezden gelindiği gerçeği vardır.

Cumhuriyet kurulduğundan beri ülkemizde hiç bir zaman Kürt diye bir sorun olmamıştır. Kendini Kürt kökenli vatandaşların temsilcisi sayan adına KÜRTCÜ dediğimiz insanların devlete kalkışma hali yanında ırkçı yaklaşımları Kürt sorunu sayılmıştır. Tabi kendileri ve bu anlayışın sahipleri tarafından.

Dünya ülkelerinden bazılarına, terör konusunda bakmak lazım. Uzakdoğu TAMİL, İngiltere İRA, İspanya ETA, İtalya KIZIL TUGAYLAR, Fransa KORSİKALILAR, bu saydıklarımız hepsi ayrılıkçı ve silahlı terör örgütleri idi. Hepsinin ortak paydası ve bu payda ile gelirleri uyuşturucu, silah, beyaz kadın, insan kaçakçılığı, organ ticareti gibi kanallardan elde edilen paralardır üzerine haraç toplamayı da eklemelisiniz. PKK'da yurt içinde ve dışında tüm gelirini bu şekilde kazanmaktadır.

Hazreti imam Recep Tayyip diyor ki, lütfen silahlarınızı gömün, bizim dışımızdaki ülkelere gitmenize her konuda yardımcı olacağız. Yukarda saydığım devletlerin hiç biri bu şekilde ve anlayışta terör ile mücadele etmemiş terörist ile asla görüşmemişlerdir. Silahlarını teslim ederek kendisi de teslim olanlar kanunlar çerçevesinde yargılanmış ve cezaları verilmiştir.

İmam Rcep Tayyip 2014 yılında Büyükşehir Belediye başkanlıklarının kazanılmasını hayat memat meselesi olarak görmektedir. Seçimlerin kazanılabilmesi için teröristler ilede işbirliği yapılarak geçici de olsa silahların susması ve bunun için istene tüm ödünlerin verileceği taahhüdü vardır. Atatürk milliyetçiliğini, dilini, bayrağını yok etme pahasına bile.
__________________
Mustafa Akten isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
8 Üyemiz Mustafa Akten'in Mesajına Teşekkür Etti.