Tekil Mesaj gösterimi
Eski 28.02.13, 18:59   #131
Zeynep Sappho
Her şey aşk için...

Zeynep Sappho - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 21
Ettiği Teşekkür: 4079
Aldığı Teşekkür: 4487
Rep Derecesi : Zeynep Sappho has a spectacular aura aboutZeynep Sappho has a spectacular aura aboutZeynep Sappho has a spectacular aura aboutZeynep Sappho has a spectacular aura aboutZeynep Sappho has a spectacular aura aboutZeynep Sappho has a spectacular aura aboutZeynep Sappho has a spectacular aura aboutZeynep Sappho has a spectacular aura aboutZeynep Sappho has a spectacular aura aboutZeynep Sappho has a spectacular aura aboutZeynep Sappho has a spectacular aura about
Ruh Halim: Saygin
Standart Cevap: Üniversitelerdeki türban yasağı kaldırılmalı mıdır ?

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Umutgüneşi Mesajı göster
Konuya buradan devam edelim.

Üniversitelerdeki türban yasağı sizce kaldırılmalımıdır.

Neden?
Bana göre evet kaldırılmalıdır. (çarşafla okula gidilsin demiyorum elbette yanlış anlaşılmasın) Çünkü insan hak ve özgürlüklerine aykırı bir tutum sırf başında 2 metre bez var diye okula almamak. Haliyle bu durum toplumda sınıflaşmayı beraberinde getirir. Sırf kapalı olduğu için okula gidemeyen bireyleri tarikatlarda sapkın cemaatler de görmek mümkün. Başı açık olanlar kapalılara örümcek beyinli gözüyle bakarken kaplılarda kafir diye düşünmekten kendilerini almıyorlar. Bu tabuları ve cehaleti yenmenin yolu eğtimdir eğitimin yuvasıda okuldur

***KISACA EĞİTİM ŞART (her birey için)