Tekil Mesaj gösterimi
Eski 01.03.13, 04:55   #7
Aristo
Müdavim

Aristo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 982
Ettiği Teşekkür: 45973
Aldığı Teşekkür: 39539
Rep Derecesi : Aristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Huzurlu
Standart Cevap: Çiğnenen illet!

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Gulbade Mesajı göster
En çokta şehit annelerine şaşkınım...

Hiçmi birinin içi yanmıyor...Evlatlarını öldürenlerle anlaşmalar yapılıyor...Bu ne gaflet

Minareyi çalan kılıfını hazırlarmıs...Önce onların ağzına bir parmak bal çaldılar...Anneleri susturdular...

Bunlar iyi günlerimiz gibi geliyor...Bakalım daha neler göreceğiz,duyacağız
İşte arkadaş, cehaletin ve şahsiyetsizliğin bizi getirdiği durum aslında budur.

Biz bile şehit yakınlarının nasıl sustuğuna akıl erdiremiyoruz. Sanki herkes bizim gibi sanıyoruz belki de...

Mesela;

dün bizim Mehmetler şehit düşünce, o Mehmetler' in babaları cenaze törenlerinde komutanların ellerini öper, boyunlarına sarılır, ağlaya ağlaya ''bir oğlum daha var, o da vatana feda olsun'' derdi... Hatta hızlarını alamaz "beni de cepheye yollayın'' diye yalvarırlardı...

Dün davul zurna ile çocuklarını askere yollayıp, o çocuklar şehit düşünce komutanlara sarılıp, ''bir oğlum daha var; hatta beni de alın askere'' diye ağlayanlar, bu günlerde o nerdeyse ellerini öptükleri komutanlar sahtekarlıklarla içeri atılınca ''oh olmuş, demek bunlar darbeciyimiş haaa...'' diye tef çalıp oynuyor...

Bazıları öz çocuklarını şimdi ''Niyazi'' yerine koyacak kadar bu ihanet sürecine adapte olmuşlarsa, sadece onların kendi şehit çocukları için de timsah gözyaşları akıttıklarını söyleyebiliriz...

Bu ülkenin nüfusunun yarısı sahte... Acı gerçek budur!

Çocuklarını bebek katiline pazarlayanları destekleyebilecek kadar sahte bunlar...

Tabi söz meclisten dışarı yine de...

Ama gerçek bu işte.

Ben anladım ki, bu şehit ailelerinin çoğu, ''acaba oğlumuz öldü de, onun arkasından ne kazanabiliriz'' hesabındaymış...

Bırakalım AKP' yi, bunların kapısına kömürü BDP koysa; bulguru, bakliyatı, unu, makarnayı BDP koysa, gider oğullarını Niyazi eder, o pis kömürle ısınır, o haram yemekleri yerler ha...

Tabi 2. kez sözüm meclisten dışarı...

Çünkü biliyorum ki, hala bu vatana bağlı bir sürü şehit ailesi ve yakını da var...