Tekil Mesaj gösterimi
Eski 01.03.13, 12:13   #384
Banemin
» » » Çapulcu « « «

Banemin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 491
Ettiği Teşekkür: 44572
Aldığı Teşekkür: 75963
Rep Derecesi : Banemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: none
Standart Cevap: Günün İçinden...

İ. Melih Gökçek rakı masasında çekilen fotoğraflarının montaj olduğunu söyleyip arkasından da şeref, onur gibi kelimeler sarfederek bu fotoğrafları paylaşanlara verip-veriştirmişti.

Liseli İrem Aksu'nun bu olaylarla ilgili attığı 2 tweet nedeniyle evi basılınca olay yine gündeme taşındı. İ. Melih Odatv hakkında dava açtığını ve hatta kazandığını bile söyleyerek bu fotoğrafın montaj olduğunu söyledi. Tabi ortada böyle bir dava bile olmadığı ortaya çıktı. Montaj kısmına ise en iyi cevap Şahin K 'dan gelmiş...

Şahin K. ;

“Başkan benim filmlerin de hepsi montaj”

diyerek, İ Melih'e bir montaj daha yapmış.

Apo denen itin mektubundan;

“Herkes iyi bilmeli ki, üst düzey savaş söz konusudur.
Şimdiye kadar yaşananlar...
Devede kulak kalır” diyor.

“Başbakan’ın, çekilsinler onlara karışmayız demesiyle olmaz, tek taraflı çekilme olmayacak, parlamento kararıyla çekilme olacak, TBMM onaylayacak” diyor.

“İslamcıların rüyasını gerçekleştirdik, iktidarı AKP’ye altın tepside sunduk, AKP’yi 10 yıldır ayakta tutan benim, Tayyip bey’in başkanlığını destekleriz, ittifaka gidebiliriz” diyor... Sonra da ilave ediyor: “Benimle oyun oynanmayacağını AKP’ye iyi anlatın!”

“Bu iş başarısız olursa, 50 bin kişiyle halk savaşı olacak. Ne eskisi gibi yaşayacağız, ne eskisi gibi savaşacağız” diyor...

Bunun açılımını Özdil köşesinde kısaca yapmış. "Dediklerim yapılmazsa alayınızı oyarım, ülkeyi kabristana çeviririm" şeklinde bir özet çıkartmış ve bence de bu yazılanların özeti bu.

Bu ülkeyi ne hale getirdiklerinin en güzel örneği bu. İtin teki devletin cezaevinde ağırlaştırılmış müebbet hapis cezasıyla yatarken bu ülkeyi tehdit edebiliyor, devleti ayağına getirebiliyor, birileri o salyalı ağzından çıkacaklara bakabiliyor, kendi siyasi istikbali için (başkanlık) bu eli kanlı bebek katili ile pazarlığa girişebiliyor. Lanet olsun hepsine...

AKePeli Diyarbakır milletvekili Galip Ensarioğlu "Öcalan Türkiye için bir şanstır" demiş...

Bu haberi ve açıklamayı neresinden alacağımı şaşırdım. Sen ve senin gibileri çatısı altında barındıran, ayrıca Tayyip gibi bir başkanı olan senin partini kıstas alırsak gerçekten bir şans olarak görebiliriz. Katildir, ********dir, yediği kaba pislemiştir vs. ama en azından iki yüzlülük yapmıyor. İsteklerini açık açık dillendirebiliyor.

Yalaka medya CHP 'li Aygün'ün açıklamalarına balıklama atlamış sayfa sayfa haber yapmıştı. Bakalım bu haberin de üzerine atlayacak mı? Yalakalıkta geldikleri nokta ile ilgili güzel bir sınav daha bekliyor onları...

Böylesine bir ********i bile bu ülke için şans olarak gören bir milletveklili. Demek başbakanından umudu kesmiş...

Hesapta neşeli bir şeyler yazacaktım bugün buraya. Girişi de öyle yapmıştım ama çıkışta içim karardı.

Bir kez daha lanet olsun hepsine...

Banemin isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
10 Üyemiz Banemin'in Mesajına Teşekkür Etti.