Tekil Mesaj gösterimi
Eski 01.03.13, 13:40   #4
Mustafa Akten
Abdülmelik Hankendi

Mustafa Akten - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Üyelik Tarihi: Jan 2013
Yaş: 74
Konular: 540
Mesajlar: 2,814
Ettiği Teşekkür: 21781
Aldığı Teşekkür: 11416
Rep Derecesi : Mustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Yalniz
Standart Cevap: Cemaat bütün hastanelere Kuran kursu açacak!

Atatürk baş Öğretmenliği ile 29 harfli Alfabe,Türkçe okuma yazma, tekke ve zaviyelerin kaldırılması, kıyafet kanunu ile devrime ekleme şapka devrimi, ve en önemlisi
Tevhid-i_Tedrisat kanunu ile eğitimde devrim. Cumhuriyet derken ilkeleri ve kazanımları var, bunların korunmasına ilişkin Anayasa 174 madde ekinde koruma altına alınan 8 adet devrim kanunları ve Cumhuriyet ilkeleri var.

Cumhuriyet ve ilkelerine Cumhuriyetin kuruluşundan beri karşı olan gericiler, dinciler var. Günümüze gelinceye dek yurtsever Cumhuriyet çocuklarının yanında vatan hainliği tescilli hale gelmiş olanlar var. Yukarıda buraya taşınıp paylaşılan haber içeriğinde görüleceği üzere Hastahane içlerinde Kur'an Kursları açılması.

Kur'an kurslarının açılacağı yerler içinde Hastahanelerin olmaması gerekir diye düşünürüz. Bu kabil hareketler Cumhuriyet yandaşı olan, Atatürk devrimleri ve ilkelerini savunanlara adeta garez yapılırcasına kinaye yapılan davranışlardır. Dindarların değil dincilerin biz buradayız dediği yaklaşım tarzlarından biridir.

Adı üzerinde Hastahane burada hasta olanlara şifa verilmeye, hasta olanların rehabilitasyonuna matuf çalışmaların yapılacağı yerler olmasına rağmen açılan Kur'an kursları art niyetli ve Cumhuriyet temel nızamının karşıtlarının manevrasıdır.
__________________
Mustafa Akten isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
13 Üyemiz Mustafa Akten'in Mesajına Teşekkür Etti.