Tekil Mesaj gösterimi
Eski 01.03.13, 22:35   #19
FaRoCK
Üye

FaRoCK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 0
Ettiği Teşekkür: 14
Aldığı Teşekkür: 105
Rep Derecesi : FaRoCK Karimasını arttırmak için doğru yerdeFaRoCK Karimasını arttırmak için doğru yerde
Ruh Halim: none
FaRoCK - MSN üzeri Mesaj gönder
Standart Cevap: Cemaat bütün hastanelere Kuran kursu açacak!

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Banemin Mesajı göster

Dinimiz de dua etmek için ekstra bir yere mi ihtiyaç var?

Hem Kuran'ı öğrenmek için hastaneye mi düşmek gerekiyor? Hani ölüme yakın olunca aklına din-iman gelenlerden mi bu zatlar, bilelim de ona göre karşı çıkarken bir daha düşünelim.

Kılıf uymamış bu minareye de...
Demek istediğimi net olarak anlamadınız sanırım. Ben hasta veya hasta refakatçilerin boş zamanı değerlendirmeleri açısından dedim. Hasta oldu da imana gelsin anlamında değil.

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi LaLe Mesajı göster

Bunun başka yeri yok mu? Millet boş vaktini doldurmak için hastaneye mi geliyor? Hastane boş vakit doldurmak yeri mi?

Hem hasta yakınlarının bir hasta başında beklerken ne kadar işi oluyor biliyor musunuz siz? Milletin de hep düşüncesi, şu hasta biran evvel uyusa da, ben de insem aşağıdaki kuran kursunda kuran öğrensem. O zamana kadar kuranı öğrenmeyen kişi de hep ''acaba ne zaman hastanede kuran kursu açılacak, açılsa da biran evvel ben de birşeyler öğrensem'' diyeşünüyordu.

Ya biraz olsun mantıklı olarak düşünün lütfen. Herşeyin bir yeri vardır. Kuran öğrenmek artık bu kadar oyuncak edilmemeli.
Hastaneye kuran kursunun açılmasının size ne zararı olacak hanımefendi merak ettim.
O'nuda başka severim.
İnkar etmem varlığını,
Ben de meşgul ettiğin yeri kopartır, ''eksik yaşarım''.
Bir daha aynı yerden sevmem kimseyi."
FaRoCK isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
4 Üyemiz FaRoCK'in Mesajına Teşekkür Etti.