Tekil Mesaj gösterimi
Eski 02.03.13, 00:00   #33
Banemin
» » » Çapulcu « « «

Banemin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 491
Ettiği Teşekkür: 44572
Aldığı Teşekkür: 75964
Rep Derecesi : Banemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: none
Standart Cevap: Cemaat bütün hastanelere Kuran kursu açacak!

Hangi dili hangi arada öğreneceksin anlamadım.

Hastaneye ziyarete gidiyorsun veya refakatçi kalıyorsun ve o süre zarfında dil öğreneceksin he?

O yaşa gelene kadar dinini öğrenme, dil öğrenme, bunun için vakit ayırama ve hastaneye işin düştü mü, boş vaktim var ben 2 hatim indirip, 1-2 dil öğreneyim diyenler de var demek bu ülkede...

Ben 19 yılda almancanın kafasını gözünü yardım, bu da benim ayıbım olsun valla.

Real, Avrupa'nın herhangi bir ülkesinde Diyanet bütçesi benzeri bir bütçe de yoktur. Kilise vergisi vardır ve insanlar maaşlarından istemezse bu vergiyi ödemez. Yani kilise sayısı devletin din empoze etmeye çalışmasıyla doğru orantılı olarak bir artış göstermez o ülkelerde.

Dip not olarak vermek istedim...

Banemin isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
6 Üyemiz Banemin'in Mesajına Teşekkür Etti.