Tekil Mesaj gösterimi
Eski 02.03.13, 00:23   #36
Banemin
» » » Çapulcu « « «

Banemin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 491
Ettiği Teşekkür: 44572
Aldığı Teşekkür: 75964
Rep Derecesi : Banemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: none
Standart Cevap: Cemaat bütün hastanelere Kuran kursu açacak!

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi FaRoCK Mesajı göster
Dil konusunu arkadaş gündeme getirdiği için ona hitaben cevap verdim. Yoksa bir haftada dil öğrenecek kimse yoktur. Lakin bir söz vardır. ''bana bir kelime öğretenin kırk yıl kölesi olurum'' diye. Bir kelime, bir kelimedir. Ayrıca dil öğrenme konusunda takındığınız alaycı konuşmanızda bir insan kaç dil bilirse bilsin kibirdir.
Hangi konuya yazdığını merak etmiyor musun? ilk mesajdaki yazıyı bir oku bakalım Kuran'ın yanında ayrıca ne öğretmek istiyorlarmış? Arkadaş gündeme getirmedi dil konusunu, konuyu gündeme getirenler bilmem ne tarikatı mensupları.

Son satırını da çözemedim. Hangi kibirden bahsediyorsun? 19 yılda bir dili öğrenemediğini söylediğim kişi kendimim. Bu zannederim kibirden çok kendimle dalga geçmeye örnek olur.

Neyse... Sen önce okuduklarını anlamaya çalış ondan sonra gerekirse yazmaya devam ederiz.

Banemin isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
4 Üyemiz Banemin'in Mesajına Teşekkür Etti.