Tekil Mesaj gösterimi
Eski 02.03.13, 04:15   #18
Insanlikarayan
. . . . Gurbet Ellerde . . . .

Insanlikarayan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 294
Ettiği Teşekkür: 131222
Aldığı Teşekkür: 42607
Rep Derecesi : Insanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: none
Insanlikarayan - MSN üzeri Mesaj gönder
Standart Cevap: 1 Mart Muhasebeciler Günü

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Lion-King Mesajı göster
Bilseydim muhasebecimize çiçek filan yollardım. Ayıp olmuş.

Daha evvel duysaydim, cicek degil Koca Kaktüs yollarardim.

Sülalemizde bunlardan bir tane var, Teyzelerinin Mirasinada konup, Hak yemeye alismis.

Gelir bana Ümreden bahseder, Hakki olmayan mala konmaktan vazgecmez.

Su Kira ve Vergi davasini sordugumda, yardim istemek icin degilde, süphelerimin dogrumu diye kontrol etmek icin.

Gel dedi ofisime, bir cayda konusalim sunlari, cevap olarakta ben: Viski olmadan ben O Ofisin kapisindan bile girmeyecegim dedigim olmustu.

Nede olsa bu IT, Babasinla beraber, Annemin Annesini, Kücüklügümde Kümes olarak hatirladigim, zamanla daha saglamlastirilip yapiya terk etmislerdi.

1998´de bundan haberim oldugunda, hemen nenemin, Dairelerimizden birine Tasinmasini sagladim.

Allah Belasini versin bunlarin. (Akrabamin)

Belki aralarindan AKP´li olmayanda cikabilir, oralarda olmadigim icin bilemiycem.

Islerimi Online yapiyorum!.

Türkiyede yasamasa bile!.

Ne Mutlu Türk'üm Diyebilene!.

Çetin Düşlü.
Insanlikarayan Şu Anda Forumda.   Alıntı ile Cevapla
4 Üyemiz Insanlikarayan'in Mesajına Teşekkür Etti.