Tekil Mesaj gösterimi
Eski 02.03.13, 09:28   #1
Mustafa Akten
Abdülmelik Hankendi

Mustafa Akten - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Üyelik Tarihi: Jan 2013
Yaş: 74
Konular: 540
Mesajlar: 2,814
Ettiği Teşekkür: 21783
Aldığı Teşekkür: 11416
Rep Derecesi : Mustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Yalniz
Standart Tutuklu vekillerin bırakılması üzerine

TUTUKLU VEKİLLERİN BIRAKILMASI ÜZERİNE


Siyaset yapanlar, siyaseti takip edenlerin daima yakın takibinde olurlar. Yakın takip'den kasıt; iletişim yolu ile siyaset yapanların, hele hele partilerinin milletvekilli, MKYK üyeliği, Genel sekreterlik, PM üyeliği, genel başkan yardımcılığı vede genel başkan sıfatını taşıyanların toplum önünde sergiledikleri her hareket, yaşamlarına ve geçmişlerine ait ne varsa, konuşurken jestleri, mimikleri ve beyanları, noktası virgülüne kadar takip edilir.

Şimdi aşağıda okuyacaklarınız bu takip ve tespitlerden bir tanesidir.

Hep yazar söyler vurgularız, hazret AKP başbakanı gelmiş geçmiş başbakanlar içinde en bilgi yoksunu, kafasında putlaştırdığı ön yargılar, devlet adamlığı vasıflarından yoksunluğu, promter olmasa iki kelimeyi bir araya getirip irticalen konuşmadan yoksunluğu ve onun ötesinde tüm Cumhuriyet temel nitelikleri, Atatürk ve Atatürk devrimleri düşmanlığının verdiği öç alma ve hınç duygusu bilinmeyen bir şey değildir.

Aklı selim basiret sahibi yurtsever insanlarımız onun uygulamalarına çeşitli platformlarda sergilediği duruş, davranış ve tavırlarına bakarak ne menem bir politikacı olduğunu çok iyi anladılar.

Birde siyasi seceresi, dün bulunduğu yer ile bu günkü bulunduğu yer! Dün Türkiye, ABD, AB ve dünya siyaseti üzerine zehir zemberek söyledikleri bu gün okonuşmaları görmezden gelen 360 derecelik dönüş ile tersine açılım ve yaklaşımları, düşmanlığa varan geçmişteki ABD karşıtlığı, bu gün ABD işbirlikçisi ve BOP eşbaşkanlığı, dün İsrail ve Siyonizm hakkında zehir zemberek söyledikleri, bu gün ise Yahudi üstün cesaret madalyalı dünyada 2 kişiden biri olması, ötesinde gizli sebetayist oluşu!

Kişiliği ve karekteri hakkında aklı selim vatandaşlara zaten yeteri kadar bilgi vermiş güvenilmeyecek politikacılar içinde yerini almış, hele hele başbakanlık gibi bir makamda ve de Atatürk Cumhuriyetinin ilkelerinin ve devrimlerinin olduğu bir ülkede bırakın başbakanlığı sıradan bir devlet memuru olması dahi mahsurlu olan bir kişiliktir hazret Erdoğan!

Tutarsız ve bir söylediği bir söylediğini tutmayan, bunlar belgelendiğinde ise çılgına dönerek herkese her tür hakareti etmekten ve millete küfretmekten dahi çekinmeyen, Kasımpaşalı olanları dahi utandırırcasına bırakın kabadayılığı mahalle bıçkını edası ile herkese posta koymalar, bir omuzu düşük kabadayı vari yürüyüşler hep gözler önündedir. Daha dün sosyal paylaşım sitelerinde dolaşan, dün söyledikleri ile bu gün söylediklerinden birbirini tutmayan, tezatlar içeren söylemlerinden bir kaçının görsel video haline getirilmesini, sosyal paylaşım sitelerinde dolaşmasını hazmedememiş, verdiği talimat ile o videolar sosyal paylaşım sitelerinden kaldırılmıştır. Toplumumuz içinde ticaret yapanından tutun diğer konularda verilmiş olan sözlerin arkasında her halükarda duran insanlar olduğunu ifade edenler, sözlerinin senet olduğunu söyleyerek karşı tarafa itimat telkin etmeye çalışırlar.Ticaret ile uğraşan kesimimizin bir bölümünde hala çek veya senet gibi yerine getirilmesi için araç olan resmi evraklara itibar etmez, sözümüz senet diyenlere itimat telkin etmişlere inanırlar.

İslam'da yalan önemli kusur ve günahlardandır. Hazret Erdoğan hem Müslümanlığı kimseye bırakmaz hemde kısa günde kırk yalanı bir arada söyler. YCHP idare heyeti ve bay kılıçdaroğlu ile tutuklu vekillerin bırakılmasına ve bu konu ile ilgili parlementoda yasal bir çalışma yapılması anlaşması varken, yapılan bu anlaşma inkar edilmiş, parlementodan çıkacak düzenleme yapılmamış, bunlar gündeme geldiğinde, kindarlığı elden bırakmayan AKP başbakanı, bunların bırakılmayacağını bile bile vekil yaptınız diyerek bir söylediği bir söylediğine yine uymamıştır.

İnsan YCHP genel başkanına sormak istiyor. Siz bay Kılıçdaroğlu hazret Erdoğan'ın hangi güvenirliliğini baz alarak onun yetkilendirdiği insanlar ile ikili anlaşmalar yaptınız? Yetki verdiği insanlar ile imza atmanızdan 8 saat sonra tükürdüklerini yaladılar diye sizlere hakaret edip anlaşmayı yok saydılar. Allah aşkına siz hangi anlaşmayı imza ettiniz? Partiniz vekilleri dahi bilmiyor.Sn. İsa Gök bu yüzdenparlemento açılışından epey bir zamana kadar protesto mahiyetinde yemin etmemişti.. İsa Gök bir kenarda dursun,oy vererek onları vekil yapan vatandaş hangi içerikli metne imza attığınızı bilmiyor..Aslında bilmek istiyor.. Varsa böyle bir anlaşma niçin açıklanmıyor yok ise neden tarafınızdan ve vekilleriniz tarafından var deniyor.

Bay Kılıçdaroğlu zaman zaman hazreti imam Recep Tayyip mizaç ve karekterlerinden veciz örnekler veriyor ama, hakikaten çok safmışsınız bay Kılıçdaroğlu. Adam hakkında daha çok bilmeniz gereken husus var...

02.03.2013

Mustafa Akten

__________________
Mustafa Akten isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
3 Üyemiz Mustafa Akten'in Mesajına Teşekkür Etti.