Tekil Mesaj gösterimi
Eski 02.03.13, 11:50   #49
FaRoCK
Üye

FaRoCK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 0
Ettiği Teşekkür: 14
Aldığı Teşekkür: 105
Rep Derecesi : FaRoCK Karimasını arttırmak için doğru yerdeFaRoCK Karimasını arttırmak için doğru yerde
Ruh Halim: none
FaRoCK - MSN üzeri Mesaj gönder
Standart Cevap: Cemaat bütün hastanelere Kuran kursu açacak!

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Banemin Mesajı göster

Hangi konuya yazdığını merak etmiyor musun? ilk mesajdaki yazıyı bir oku bakalım Kuran'ın yanında ayrıca ne öğretmek istiyorlarmış? Arkadaş gündeme getirmedi dil konusunu, konuyu gündeme getirenler bilmem ne tarikatı mensupları.

Son satırını da çözemedim. Hangi kibirden bahsediyorsun? 19 yılda bir dili öğrenemediğini söylediğim kişi kendimim. Bu zannederim kibirden çok kendimle dalga geçmeye örnek olur.

Neyse... Sen önce okuduklarını anlamaya çalış ondan sonra gerekirse yazmaya devam ederiz.
''Hastaneye ziyarete gidiyorsun veya refakatçi kalıyorsun ve o süre zarfında dil öğreneceksin he?''

Kullanmış olduğun bu cümle gayet net ve açık alaycı bir söylem. Daha fazla ikili tartışmaya girmenin anlamı yok da zaten. Bir konu üzerinde herkesin düşüncesi aynı olacak diye bir şey yok. Benim düşünceme göre ; bu işi hayrına yapacaklarsa bir sakıncası yok, eğer parayla yapacaklarsa dini ticarete alet ettikleri için bende karşıyım. Size göre de her ikisi yanlıştır.
O'nuda başka severim.
İnkar etmem varlığını,
Ben de meşgul ettiğin yeri kopartır, ''eksik yaşarım''.
Bir daha aynı yerden sevmem kimseyi."
FaRoCK isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla