Tekil Mesaj gösterimi
Eski 02.03.13, 15:57   #71
ReaL
Deniz Sevengillerden

ReaL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 2603
Ettiği Teşekkür: 161546
Aldığı Teşekkür: 177622
Rep Derecesi : ReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Arastirmaci
Standart Cevap: Toplumun parmaklarıyla gösterdiği kavram: Eşcinsellik

Alıntı:
Şimdi gelelim bana.

Ben sizleri nasıl görüyorum acaba? Bana bir kadın hiç çekici gelmiyor bunun ötesinde olaya cinsellik olarak baktığımda ise siz nasıl iğreniyorsanız ben de aynı duyguları besliyorum! Sanırım biraz dikkatinizi çekmişimdir. Bana göre normal olan bu. Kabul etseniz de böyle kabul etmesenizde böyle.

Biz kimden iğreniyormuşuz? Burası pek açık olmamış.. Bir kelime eksik olmuş sanırım.

Kullandığın; "siz nasıl benden iğreniyorsanız ben de aynı duyguları besliyorum! " cümlesinde benden kelimesi eksik mi olmuş?

* * *

Eğer bizim sizin gibilerden iğrendiğimizi söylemek istiyor isen, bu anlatım hiç olmamış..

Tüm katılımcı arkadaşların okumasını rica ediyorum... Lütfen Tıklayınız..
* * *
ReaL isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
9 Üyemiz ReaL'in Mesajına Teşekkür Etti.