Tekil Mesaj gösterimi
Eski 02.03.13, 16:12   #72
Banemin
» » » Çapulcu « « «

Banemin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 491
Ettiği Teşekkür: 44572
Aldığı Teşekkür: 75963
Rep Derecesi : Banemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: none
Standart Cevap: Toplumun parmaklarıyla gösterdiği kavram: Eşcinsellik

Genellemelerindeki vurguyu ben de beğenmedim...

Eğer konuyu iyi okuyup süzdüyseniz bu forumda en azından bu tür bir genelleme kullanırken daha seçici davranmanızı ve bunu, "toplumumuz" olarak üstüne basarak belirtmenizi daha uygun bulurdum.

Özetle parmağınızı sallaya sallaya bizi suçlar gibi yazmışsınız ve bunu kabul etmiyorum forumun bir üyesi olarak...

Sizinle aynı doğrultuda yazan Özgürlük arkadaşımıza karşı tutumumuz ve verdiğimiz cevaplar sanırım sizin için bir kıstas teşkil etmeliydi.

Neyse. Sonuç itibariyle içinizde bulunduğunuz durum ve cinsel tercihiniz konusunda yeterince bilgiye sahibiz ve bu konuda daha anlayışlı bir toplum olabilseydik keşke. Ama her şeyde olduğu gibi bu konuyu değerlendirirken de çok yüzeysel davranıyoruz ve anlamadan, dinlemeden en kolayını seçip insanları yaftalıyoruz...

Umarım bir gün herkesin herkesi anlayabileceği bir seviyeye erişiriz toplum olarak.

Banemin isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
9 Üyemiz Banemin'in Mesajına Teşekkür Etti.