Tekil Mesaj gösterimi
Eski 02.03.13, 18:04   #1
Banemin
» » » Çapulcu « « «

Banemin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 491
Ettiği Teşekkür: 44572
Aldığı Teşekkür: 75964
Rep Derecesi : Banemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: none
Standart Suçüstü Yakalandılar

Suçüstü yakalandılar!

Tayyip Erdoğan-Abdullah Öcalan işbirliği artık inkar edilemeyecek biçimde ortaya çıktı!

İçişleri eski Bakanı Saadettin Tantan’ın dediği gibi: Suçüstü yakalandılar!

Şimdi, Türk Ulusu’na tuzak niteliğinde olan ‘’İmralı’daki görüşmelerin tutanaklarını kim açıkladı?’’ yırtınıyor, dövünüyorlar.

Kim açıkladıysa açıkladı! Önemli olan, o tutanakların içeriğidir!

Abdullah Öcalan’ın, bir MİT yetkilisinin de bulunduğu toplantıda, BDP milletvekillerine söyledikleri, milletimize, Türkiye Cumhuriyeti’ne karşı girişilen komplonun itirafıdır!

Halkımızın neden ayrıştırılmak istendiği, neden milli değerlerin çökertilmeye çalışıldığı net olarak ortaya çıktı.

Öcalan ‘’Ne ev hapsi, ne de af! Bunlara gerek kalmayacak! Herkes, hepimiz özgür olacağız. Bir rejim değişikliği olacak. Biz Tayyip Bey’in başbakanlığını destekleriz. Biz AKP ile temelde bir başkanlık ittifakına girebiliriz!’’ diyor.

Meslektaşımız Namık Durukan’ın ele geçirerek yayınladığı tutanaklardan, Türk kimliğini anayasadan çıkartmak isteyen AKP ile ‘’Türk milliyetçiliği faşistliktir’’ diyen Teröristbaşı Öcalan’ın yeni anayasa üzerinde anlaştıkları ortaya çıktı.

Hem utanç, hem deşet verici günler yaşıyoruz!

Sözcü-Tokmak

Banemin isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
8 Üyemiz Banemin'in Mesajına Teşekkür Etti.