Tekil Mesaj gösterimi
Eski 02.03.13, 22:39   #385
Banemin
» » » Çapulcu « « «

Banemin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 491
Ettiği Teşekkür: 44579
Aldığı Teşekkür: 75973
Rep Derecesi : Banemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: none
Standart Cevap: Günün İçinden...

George ön isimli ünlü bir Fransız yazar seri üretim gibi çıkarırdı kitaplarını. Konumuz kitapları değil ama. Herifçioğlu bütün kitaplarını Eyfel kulesinde bir restaurantta yazarmış. Sabahın köründe bir masaya çöreklenir akşama kadar hababam yazarmış.

Lüzumsuzun biri merak edip kendisine sormuş; "bu kuleyi çok mu seviyorsunuz" diye. Bizim yazar suratında alaycı bir ifadeyle "tam aksine, bu kuleden nefret ederim ve tarihteki en boktan yapılardan biridir Eyfel. Ama gel gör ki Paris'te bu kulenin görülmediği tek yer burası" demiş.

Memlekette yaşananlara bizim durduğumuz yerden bakınca bu karanlık tablo karşısında insanın canı sıkılıyor. Bugün Balıkesir'de boşbakan halka sesleniyordu ve o kalabalığın yaşananlardan ne kadar haberi var merak ettim. İçinde olunca, kürsüde konuşanın ağzından çıkan her türlü yalanı ayet gibi kabul edince, hayat bunlara güzel geliyor demek.

George, Eyfel'in çirkinliğinden kurtulmak için Eyfel'in içinde saklanıyormuş. Bizim o şansımız da yok...

Banemin isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
8 Üyemiz Banemin'in Mesajına Teşekkür Etti.