Tekil Mesaj gösterimi
Eski 02.03.13, 23:43   #453
Dilem
» Angel Fall «

Dilem - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 30
Ettiği Teşekkür: 10150
Aldığı Teşekkür: 9692
Rep Derecesi : Dilem şöhret ötesinde bir itibarı vardırDilem şöhret ötesinde bir itibarı vardırDilem şöhret ötesinde bir itibarı vardırDilem şöhret ötesinde bir itibarı vardırDilem şöhret ötesinde bir itibarı vardırDilem şöhret ötesinde bir itibarı vardırDilem şöhret ötesinde bir itibarı vardırDilem şöhret ötesinde bir itibarı vardırDilem şöhret ötesinde bir itibarı vardırDilem şöhret ötesinde bir itibarı vardırDilem şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: none
Standart Cevap: Şu An Okuduğunuz Kitap?

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Cumhur Tonba Mesajı göster
Bu arada elime dijital kale isimli bir kitap geçmişti. Onu başlayıp bitirdim.
Elif Şafak'ın kitabının bitmesine az kaldı. Orhan Pamuk'un kitabını bitirebileceğimi hiç sanmıyorum. Sıkıyor insanı. Ne bileyim. Nobel ödülü almış yazarların kitaplarını okurken çok sıkılıyor ve genellikle bırakıyorum. O kadar çok tasvir, o kadar çok detaya giriyorlarki romanın başını unutuyorsunuz nerede ise.
Hızlısın
Elif Şafak Aşk yormayan akıcı bir kitaptı bana göre..
Orhan Pamuk'a karşı pek sıcak bakmayan biriyim
Bir kitap ilerlemiyosa işkenceye döndüyse devam etmenin anlamı yok zaten.. Kitap konusunda fazla seçiciyim ben her kitabı okuyamıyorum
elimde 7 tane kitap var okuyacağım bugün 2 tane daha aldım fazla aç gözlüyüm bu konuda gerçi bunlar çok sürmez yeni liste hazırlıyacam yeni çıkan kitaplardan ilgi çekici olanlar var...

Regretsmistakes they’re memories made.
Dilem isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
2 Üyemiz Dilem'in Mesajına Teşekkür Etti.